Poznaj salon Centrum Wrocław podczas Festiwalu Kolorowych Samochodów w Magnolia Park.

Centrum wrocław podczas Festiwalu kolorowych samochodów w magnolia park

Jak co roku, tuż przed nadejściem wiosny, we wrocławskim centrum handlowym Magnolia odbywa się wystawa kolorowych samochodów. Tegoroczna edycja odbywa się między 22 lutego, a 9 marca. Największy salon Volkswagena w Polsce- Centrum Wrocław jest stałym gościem festiwalu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska, które znajduje się niedaleko głównego wejścia do Magnolia Park od strony ulicy Legnickiej.


Centrum wrocław auto podczas festiwalu  kolorowych samochodów w magnolia park
Centrum wrocław auto podczas festiwalu  kolorowych samochodów w magnolia park

Podczas Festiwalu jest możliwość poznania bliżej dwóch popularnych modeli Volkswagena- up!-a i Golfa w wersji Variant. Oba samochody oferowane są z dużymi rabatami wynikającymi z wyprzedaży rocznika 2018. up! przyciąga wzrok swoim złotym kolorem karoserii, jak i bogatym wyposażeniem. Jest to samochód, który idealnie sprawdza się w mieście. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi znalezienie miejsca parkingowego jest dużo łatwiejsze, a niezawodny i ekonomiczny silnik benzynowy sprawia, że koszty poruszania się po metropoliach są niewielkie.


Golf Variant to doskonały wybór dla większej rodziny. Wielką zaletą tego Volkswagena jest pojemność bagażnika, która wynosi 605 litrów, a przy złożonych siedzeniach nawet 1620 litrów. Dzięki ekonomicznemu silnikowi TSI spalanie tego Varianta jest niewielkie- od 3,7 litra na autostradzie do 5,3 litra w mieście. Z pozoru niewielki silnik 1.0 zapewnia jednak zadowalające osiągi- prędkość maksymalna wynosi 204 km/h, a Golf przyspiesza od 0 do 100 km/h w 10 sekund.


W Centrum Wrocław do końca lutego trwa także specjalna akcja- Wielka Kumulacja Rabatów. Tylko przez parę dni oferujemy kilkanaście modeli różnych Volkswagenów z rocznika 2018 w świetnych cenach. O całej akcji można dowiedzieć się więcej kontaktując się ze sprzedawcami Centrum Wrocław w Magnolia Park lub odwiedzając salon Volkswagena przy Al. Brucknera 54.