Audi Roadshow Wrocław 2021 - Podsumowanie wydarzenia


W dniach 14, 15, 16 sierpnia w naszych salonach Audi Wrocław przy Alei Brucknera oraz w Audi Centrum Wrocław przy Karkonoskiej, odbył się event o nazwie Audi Roadshow. W pełni elektryczne i sportowe samochody Audi e-tron zagościły w naszych salonach, a klienci, którzy wcześniej zapisali się na wydarzenie, mieli okazję przetestować te wyjątkowe modele. Wśród dostępnych aut, największą popularnością cieszył się e-tron GT RS, który był nie lada gratką dla przybyłych. Zapraszamy na krótkie podsumowanie i fotorelację z tego wydarzenia.

O Audi Roadshow


 Audi Roadshow to wydarzenie organizowane przez Audi Polska, podczas którego uczestnicy mogą testować najnowsze, sportowe modele samochodów Audi. Jazdy testowe odbywają się z instruktorem Audi, który w trakcie ich trwania, przekazuje uczestnikom najważniejsze informacje na temat wybranego modelu auta. Całość koordynowana jest przez dealera marki (w naszym przypadku Audi Wrocław i Audi Centrum Wrocław) we współpracy z dedykowanymi pracownikami Audi Polska.


e-tron-gt


Jazdy testowe elektrycznymi modelami z szerokiej gamy Audi e-tron


W tym roku do Wrocławia zawitały elektryczne i sportowe modele z serii e-tron. Do dyspozycji uczestników wybrano takie modele jak: Audi e-tron GT, Audi e-tron GT RS, Audi Q4 e-tron oraz Audi e-tron S.


Samochody te w pełni reprezentują sportowy charakter marki, progresywny luksus oraz elektryczne DNA, będące krokiem w przyszłość światowej motoryzacji.  


Nic więc dziwnego, że liczba uczestników biorących udział w evencie dopisała. We wszystkich 3 dniach mieliśmy komplet zapisanych, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że warto organizować tego typu przedsięwzięcia.


e-tron sportback


q4 e-tron


Audi Centrum Wrocław


Audi Centrum Wrocław


Piękna słoneczna pogoda i pyszne jedzenie


Oprócz możliwości testowania samochodów, wszystkie osoby, które pojawiły się w tych dniach na naszej imprezie, miały możliwość zjedzenia pysznych dań, które zorganizowaliśmy we współpracy z Pinchos Wrocław Catering, Seafood Bar&Market oraz wrocławskim Pasi Busem.


Dodatkowym czynnikiem, który pozytywnie wpłynął na całość, była piękna pogoda, jaka towarzyszyła nam od samego początku, aż do końca trwania Roadshow.  


Gwiazda wydarzenia - Audi e-tron GT RS


Niepowtarzalną okazją dla uczestników tegorocznego Audi Roadshow była możliwość przetestowania sportowego elektryka Audi e-tron GT RS, który okazał się główną gwiazdą eventu. Imponujące osiągi w postaci aż 440 kW mocy, dające spektakularne 3,3 sek. (0-100 km/h), wywarły ogromne wrażenie na uczestnikach, którzy wysiadali z niego mając twarze pełne uśmiechów.


Audi e-tron GT RS


e-tron gtZobacz także: