Auto Group Polska rusza z cyklem ciekawostek na temat zimowej wymiany opon


Wymiana opon z letnich na zimowe to niezwykle istotna kwestia, która ma ogromny wpływ na komfort jazdy oraz nasze bezpieczeństwo na drodze. Niestety, spora część kierowców, wciąż bagatelizuje konieczność wymiany opon w swoim samochodzie, narażając siebie i innych uczestników ruchu drogowego na ryzyko kolizji bądź wypadku. Dlatego, aby wzbudzić większą świadomość wśród naszych odbiorców, startujemy z cyklem ciekawostek na temat zimowej wymiany opon.

Kilka słów na temat akcji


Głównym celem akcji jest dotarcie do tych osób, które bagatelizują kwestię wymiany opon w swoim samochodzie. Brak świadomości i chęć zaoszczędzenia może w konsekwencji doprowadzić do bardzo niebezpiecznych sytuacji na drodze, z którymi nie chcielibyśmy mieć do czynienia.


Stąd właśnie pojawił się pomysł na stworzenie cyklicznych postów w formie ciekawostek, które będą miały za zadanie zwrócić uwagę na kilka najważniejszych czynników. 


Harmonogram oraz miejsce publikacji postów 


W każdy poniedziałek na profilach Facebookowych naszych marek: Volkswagen Centrum Wrocław, ŠKODA Centrum Wrocław, Audi Wrocław oraz Audi Centrum Wrocław będziemy publikowali posty z innymi ciekawostkami związanymi z zimową wymianą opon. Oprócz tego, grafiki z ciekawostkami na dany tydzień pojawiać się będą również na końcu tego tekstu.


Udostępniając post, uświadamiasz kierowców, a co za tym idzie - zwiększasz bezpieczeństwo na drodze


Wszystkich naszych czytelników zachęcamy do udostępnienia tych postów, byśmy mogli wspólnie informować społeczeństwo na temat ogromnej wagi tego zjawiska. Pamiętajcie, że udostępniając post możecie wpłynąć na decyzje innych osób, a tym samym zwiększyć bezpieczeństwo na drogach.
Zobacz także:

Auto Group Polska przekazuje samochody ŠKODA dla Komendy Głównej Policji w Warszawie

We wrześniu 2021 nasza firma Auto Group Polska, będąca dealerem salonu ŠKODA Centrum Wrocław, przekazała 32 samochody ŠKODA Octavia typu plug-in dla Komendy Głównej Policji w Warszawie. Auta, które przekazaliśmy zostały wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, pozwalające funkcjonariuszom prawidłowo wykonywać swoją służbę. Oprócz tego, w ramach szeroko pojętej współpracy, przeszkoliliśmy prawie 100 policjantów, tak by mogli w pełni wykorzystywać wszystkie funkcjonalności dostarczonych pojazdów.

Czytaj dalej

Ostatnia edycja zawodów ŠKODA Centrum Wrocław League 2021 na wrocławskim Welodromie

W najbliższą sobotę 2 października, na torze kolarskim Welodrom we Wrocławiu, odbędzie się trzecia - ostatnia w tym sezonie edycja otwartych zawodów kolarskich ŠKODA Centrum Wrocław League. Podobnie jak w przypadku poprzednich dwóch edycji, tak i tym razem, nasz salon ŠKODA Centrum Wrocław będzie oficjalnym partnerem wydarzenia.

Czytaj dalej

Auto Group Polska wspiera Straż Miejską we Wrocławiu promując działania EKO

W miniony piątek 24 września, nasza firma Auto Group Polska, będąca dealerem marek Volkswagen Centrum Wrocław, ŠKODA Centrum Wrocław, Audi Wrocław oraz Audi Centrum Wrocław, podarowała wrocławskiej Straży Miejskiej dwie elektryczne hulajnogi Audi oraz dwa miejskie rowery ŠKODA. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce, gdzie strażnicy miejscy będą mogli patrolować ulice miasta za pomocą elektrycznych hulajnóg. Mamy nadzieję, że nasze działania usprawnią codzienną pracę inspektorów oraz poprawią bezpieczeństwo mieszkańców Wrocławia.

Czytaj dalej