Bezkontaktowy serwis Volkswagena w Centrum Wrocław


Zastanawiasz się jak skorzystać z serwisu w bezpieczny/bezkontaktowy sposób? To proste!

Zastanawiasz się jak skorzystać z serwisu w bezpieczny/bezkontaktowy sposób? To proste!


1. Umów się na usługę ? zadzwoń do nas lub napisz (tel. 717739363; serwis@centrumwroclaw.pl)
2. Po ustaleniu dogodnego terminu zadzwoni do Ciebie Doradca Serwisowy i potwierdzi zakres zleconych przez Ciebie prac serwisowych i ich koszt.
3. Wasze wspólne ustalenia prześle do Ciebie mailowo i poprosi o akceptację w mailu zwrotnym.
4. Dodatkowo w załączniku otrzymasz kosztorys, który należy wydrukować i pozostawić na fotelu pasażera w dniu wizyty.
5. W wyznaczonym terminie przyjedź do serwisu i pozostaw swój pojazd w specjalnej monitorowanej strefie parkowania (przed głównym wejściem do salonu - miejsca parkingowe numer: 18,19,20,21).
6. Następnie zapraszamy do salonu, gdzie zaraz po wejściu do środka po lewej stronie znajdziesz specjalną strefę bezkontaktowego pozostawienia pojazdu wraz z szafkami depozytowymi.
7. Znajdziesz tam papierową kopertę, proszę włóż do niej klucze swojego pojazdu i pozostaw w wolnej szafce, szafkę zamknij, klucz zabierz ze sobą.
8. Doradca Serwisowy dokona oględzin Twojego pojazdu, wykona dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczy pojazd foliami ochronnymi.
9. Potwierdzi telefonicznie fakt przyjęcia auta do serwisu.
10. Po zakończonych pracach, Doradca Serwisowy skontaktuje się z Tobą i wskaże miejsce postojowe Twojego pojazdu.
11. Prosimy Cię o przelewowe opłacenie rachunku na podstawie przesłanej przez Doradcę Serwisowego faktury i odesłanie do nas w mailu zwrotnym potwierdzenia płatności (oczywiście nasza kasa pracuje i w dalszym ciągu płatność karta płatniczą na miejscu jest możliwa).
12. Od tego momentu klucze od Twojego auta będą czekały na Ciebie w tej samej szafce, w której zostawiłeś je dla nas.
13. W szafce tej znajdziesz też niezbędne dokumenty do podpisu wraz z jednorazowym długopisem, prosimy podpisz je koniecznie przed odjazdem!
14. Następnie zabierz swoje klucze i w drogę bezpiecznie do domu.

Zobacz także:

Odpręż się w ŠKODZIE!

Odpręż się w ŠKODZIE! W naszej nowej, Zielonej Strefie Klienta. Nie każdy wie, że kolory, którymi się otaczamy mają wpływ na naszą kondycję psychiczną. Kolor zielony jest związany ze ŠKODĄ od zawsze. Warto również dodać, że jest to kolor równowagi i skupienia. Odpręża, uspokaja, relaksuje. Dlatego też specjalnie z myślą o Państwa komforcie przygotowaliśmy indywidualną strefę klienta.

Czytaj dalej

ŠKODA OCTAVIA - Historia modelu

W roku 2019 ŠKODA OCTAVIA skończyła 60 lat, po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 1959. Model został zaprojektowany jako niewielkich rozmiarów samochód rodzinny i produkowany był od początku w fabryce w Mladej Boleslav. Łacińska nazwa Octavia pochodzi od ósmego samochodu produkowanego od czasów rewolucyjnego modelu POPULAR. OCTAVIA była kontynuatorem modelu 440- Spartaka. Dwudrzwiowa wersja sedan wyposażona była w litrowy silnik i osiągała maksymalnie 110 km/h. Dużym sukcesem była OCTAVIA COMBI opracowana w 1961 i produkowana do roku 1971. Ciekawostką jest, że silniki pierwszej ŠKODY OCTAVIA napędzały także samochody terenowe Trekka produkowane w Nowej Zelandii w latach 60-tych.

Czytaj dalej

Nowa SKODA KAMIQ - poznaj ją bliżej!

KAMIQ to najmłodszy SUV w rodzinie ŠKODA. Auto, które zostało idealnie zaprojektowane do jazdy w mieście, jak i weekendowych, rodzinnych podróży. Zapraszamy do poznania nowego modelu podczas Dni Otwartych w salonie Centrum Wrocław 27-29 września 2019.

Czytaj dalej