Car Detailing Centrum Wrocław - Realizacja: Audi R8 Spyder


Serdecznie zapraszamy do cyklu nowych wpisów na naszym blogu, w których to specjalnie dla Was, będziemy publikowali wykonane przez pracowników Auto Group Polska realizacje z zakresu Car Detailingu.

W pierwszym wpisie z tej serii mamy dla Was samochód wyjątkowy i niepowtarzalny. Audi R8 Spyder V10 performance quattro to auto, które przypadkowych obserwatorów przyprawia o szybsze bicie serca. Sportowy charakter, imponujące osiągi i unikatowy wygląd sprawiają, że o taki pojazd po prostu trzeba dbać.Samochód, ze względu na brak zabezpieczenia lakieru, wymagał profesjonalnej pielęgnacji. Dlatego też musieliśmy wykonać na nim szereg kompleksowych prac detailingowych, które w efekcie końcowym miały sprawić, że będzie prezentował się jak fabrycznie nowy. Zobaczcie jak nam poszło, przechodząc przez kolejne etapy wykonywanych usług. 


Marka samochodu:


Audi R8 Spyder V10 performance quattro


Dane techniczne: 


Silnik: V10, 5204 cm3 S-tronic quattro / 620KM / 580Nm  


Osiągi:

  •  0-100km/h: 3,2s.
  •  V-max: 329km/h

Zakres wykonanych usług: 

  • Mycie Detailingowe - w odróżnieniu do tradycyjnego mycia samochodów, usługa polega na kompleksowym i dogłębnym oczyszczeniu zewnętrznych elementów pojazdu. Pozwala dokładnie wyczyścić karoserię, dzięki czemu dalsze prace detailingowe są łatwiejsze do wykonania, a pierwsze efekty są już zauważalne.   • Usuwanie owadów z całego przodu - oczyszczenie pojazdu z wszelkiej maści owadów, które przez okres użytkowania nagromadziły się na karoserii. Precyzja i dokładność odgrywa w tym wypadku szczególną rolę. 


null


null


  • Czyszczenie dachu składanego Cabrio - dach materiałowy, z jakim mieliśmy do czynienia w przypadku Audi wymagał od nas dokładnego oczyszczenia. By osiągnąć zamierzony efekt, musieliśmy użyć specjalnych preparatów.   • Impregnacja dachu składanego Cabrio - kolejny etap doprowadzenia materiałowego dachu auta do należytego porządku. Po dokładnym oczyszczeniu elementów konstrukcji dachu, mogliśmy przejść do jego impregnacji, pozwalającej zabezpieczyć go na dalsze lata.   • Czyszczenie wnętrza - na samym początku prac wewnętrznych, konieczne było tradycyjne oczyszczenie poszczególnych elementów wnętrza. Fotele i deska rozdzielcza wymagały dokładnego odkurzenia i wyczyszczenia.   • Impregnacja foteli - kolejnym etapem była impregnacja skórzanych foteli, jakie zostały zamontowane w Spyderze V10. Specjalne preparaty do materiałów skórzanych pozwoliły nam doprowadzić siedziska do perfekcyjnego stanu.    • 3 etapowa korekta lakieru przodu - przód samochodu zawsze wymaga szczególnej troski, ponieważ jest najbardziej narażony na oddziaływanie czynników zewnętrznych.   • Nałożenie powłoki ceramicznej + niewidzialna wycieraczka (ochrona na 3 lata) - wreszcie nadszedł moment na clue programu, czyli nałożenie powłoki ceramicznej na całą karoserię. Powłoka ma za zadanie chronić samochód przed wszelkimi zanieczyszczeniami. Z kolei stworzenie tzw. "niewidzialnej wycieraczki" sprawia, że krople deszczu, które spadają na szybę, szybciej ściekają i nie utrzymują się na powierzchni. 
Zobacz także: