Twój samochód zawsze jak nowy - CAR DETAILING CENTRUM WROCŁAW


W salonach samochodowych należących do Auto Group Polska przy al. Brucknera we Wrocławiu rozpoczął działalność nowy dział - Car Detailing.

W dedykowanej strefie, która zlokalizowana jest w naszym salonie Volkswagen Centrum Wrocław przy al. Brucknera 54 zaprezentowane zostały możliwości powłok ceramicznych oraz pełna oferta produktowa działu Car Detaling. Klient "na żywo" może zobaczyć efekt "przed" i "po" zastosowaniu naszych produktów. W ostatnich latach w Polsce sporą popularność wśród klientów odbierających samochody nowe zyskały powłoki ceramiczne zabezpieczające lakier. Powłoka ceramiczna chroni lakier samochodu przed zanieczyszczeniami pozostawiając wyjątkowo trwałe i błyszczące wykończenie. 


CZYM JEST POWŁOKA CERAMICZNA? 


Lakier codziennie wystawiony jest na działanie czynników atmosferycznych, chemii samochodowej oraz warunków drogowych. Bez powłoki ceramicznej lakier zacznie blednąć, z czasem stanie się wyblakły i matowy, bardziej podatny na zatrzymywanie zanieczyszczeń. W praktyce oznacza to, że taki lakier trudniej będzie utrzymać w czystości.
Powłoka ceramiczna łączy się ze strukturą lakieru, felg, zderzaków i szkła pozostawiając gładki materiał o wysokim połysku. Chroni Twój pojazd przed sokami roślinnymi z drzew i krzewów, zanieczyszczeniami drogowymi, silnymi środkami chemicznymi do mycia samochodów oraz codziennymi warunkami atmosferycznymi, w tym promieniowaniem UV i mrozem.


POWŁOKI CERAMICZNE CHRONIĄ PRZED:


- Zanieczyszczenia drogowe

- Ekstremalne temperatury

- Soki roślinne

- Zanieczyszczenia atmosferyczne

- Działanie promieni UV


JAKIE SĄ KORZYŚCI POWŁOK CERAMICZNYCH? 


POPRAWIA WYGLĄD


Chroni wszystkie zewnętrzne elementy powłoki lakierniczej i zapewnia połysk jak z salonu, czyniąc Twój pojazd atrakcyjniejszym dla kupujących, gdy nadejdzie czas jego odsprzedaży.


OSZCZĘDZA CZAS


Nie musisz polerować swojego samochodu. Powłoka ceramiczna zawiera aktywny składnik, który odpycha zanieczyszczenia i brud, dzięki czemu utrzymanie samochodu w czystości jest znacznie łatwiejsze i szybsze.


OSZCZĘDZA PIENIĄDZE


Zmniejsza gromadzenie się brudu i zanieczyszczeń, prowadzi do oszczędności w kosztach mycia i woskowania. Powłoka ceramiczna zapobiega również starzeniu się lakieru.
Ty też możesz cieszyć się nowym wyglądem swojego samochodu, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Więcej na: https://www.centrumwroclaw.pl/detailing


Zapraszamy,

Car Detailing Centrum Wrocław,

Al. Brucknera 38-54, Wrocław

tel.: 729 055 768

@: szlachcica@centrumwroclaw.pl


Pozdrawiamy

Zespół Centrum Wrocław

Zobacz także: