HYDROcaching


ŠKODA Centrum Wrocław i Miejsca we Wrocławiu dołączyli do gry miejskiej HYDROcaching organizowanej przez Hydropolis

W ubiegłą niedzielę 15 sierpnia, we Wrocławiu odbyła się ostatnia edycja bezpłatnej gry miejskiej o nazwie HYDROcaching, organizowanej przez wrocławskie Hydropolis, we współpracy z agencją eventową Exploring Events. Nasz salon ŠKODA Centrum Wrocław, wspólnie z portalem Miejsca we Wrocławiu dołączył do wydarzenia. Chcąc wesprzeć organizatorów, udostępniliśmy im naszego elektrycznego SUVA - ŠKODĘ ENYAQ, która posłużyła do ukrywania butelek w różnych częściach Wrocławia. Oprócz tego, dla uczestników ostatniej edycji HYDROcaching, przygotowaliśmy drobne gadżety wraz z nagrodą główną, jaką była możliwość zdobycia Vouchera uprawniającego do wypożyczenia jednego z naszych samochodów na weekend. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia.


null

Na zdjęciu Kamil z portalu Miejsca we Wrocławiu


HYDROcaching - zasady gry


Motywem przewodnim gry miejskiej HYDROcaching organizowanej przez Hydropolis jest popularny na świecie geocaching. W ostatnią niedzielę 15 sierpnia, w różnych częściach na terenie naszego miasta ukryto 50 ekologicznych butelek wytworzonych z tritanu. Jest to bezpieczne tworzywo sztuczne, z którego produkowane są butelki. Materiał jest w pełni ekologiczny i bezpieczny, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. W środku każdej z butelek ukryto list, dzięki któremu uczestnicy mogli odebrać dodatkowy upominek za udział w zabawie. 


Kamil z portalu Miejsca we Wrocławiu również wziął udział w grze


Nasz dobry znajomy - Kamil z portalu Miejsca we Wrocławiu, z którym wspólnie organizujemy akcję "Środy dla zwierzaków" również przyłączył się do akcji. Jego zadaniem było ukrycie 5 butelek w wybranym przez siebie miejscu. Dzięki takiej współpracy, duża część Wrocławian miała szansę dowiedzieć się o tym wydarzeniu.


Nagroda główna - jeden z samochodów ŠKODA na weekend


Oprócz drobnych upominków, które mogli zdobyć uczestnicy, w jednej z butelek schowany został specjalny Voucher, uprawniający znalazcę do wypożyczenia jednego z naszych samochodów na cały weekend. Jak się okazało, nie trzeba było długo czekać, ponieważ wykazaliście się szybkością i sprytem i w rekordowym tempie odnaleźliście wszystkie butelki, również tą z Voucherem.


Fot. facebook/hydropoliswroclaw


W przyszłości planujemy organizowanie i wspieranie podobnych inicjatyw, dlatego zachęcamy Was do śledzenia naszych social mediów, gdzie na bieżąco będziemy informować Was na temat nadchodzących wydarzeń.  



Zobacz także:

Audi Roadshow Wrocław 2021 - Podsumowanie wydarzenia

W dniach 14, 15, 16 sierpnia w naszych salonach Audi Wrocław przy Alei Brucknera oraz w Audi Centrum Wrocław przy Karkonoskiej, odbył się event o nazwie Audi Roadshow. W pełni elektryczne i sportowe samochody Audi e-tron zagościły w naszych salonach, a klienci, którzy wcześniej zapisali się na wydarzenie, mieli okazję przetestować te wyjątkowe modele. Wśród dostępnych aut, największą popularnością cieszył się e-tron GT RS, który był nie lada gratką dla przybyłych. Zapraszamy na krótkie podsumowanie i fotorelację z tego wydarzenia.

Czytaj dalej

Volkswagen Golf - Auto, które nigdy się nie znudzi

Volkswagen Golf to obecnie jedno z najbardziej znanych aut z rodziny kompaktów na świecie. Samochód wyprodukowany po raz pierwszy w 1974 roku, od kiedy tylko pojawił się na rynku motoryzacyjnym, cieszy się uznaniem sporej części kierowców, którzy cenią go przede wszystkim za praktyczność, bezpieczeństwo i bardzo przyjemne prowadzenie.

Czytaj dalej

Kupno używanego Audi? Tylko z Audi Select :plus!

Decydując się na zakup używanego auta należącego do unikatowej klasy Premium, warto mieć 100 procentową pewność, że z wybranym przez nas modelem jest wszystko w porządku. Sprawdzony przebieg i pochodzenie oraz potwierdzony stan techniczny samochodu to absolutne minimum, którego oczekujemy kupując używane auto. A gdy do tego dochodzą jeszcze rarytasy w postaci ochrony gwarancyjnej czy serwisu ubezpieczeniowego, wtedy możemy być pewni, że dokonujemy właściwego wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Audi Select :plus, czyli autoryzowanego salonu aut używanych marki Audi.

Czytaj dalej