Jazdy testowe Volkswagen Centrum Wrocław - czynnik decydujący przy zakupie auta


Każdy z nas, decydując się na zakup nowego, bądź używanego samochodu, chciałby dowiedzieć się o nim możliwie jak najwięcej. Kupno auta to inwestycja, którą zaliczyć możemy do kategorii tych bardziej poważnych, ponieważ wiąże się z przeznaczeniem wyższych nakładów finansowych. Dlatego przystępując do kupna wymarzonego samochodu, powinno zależeć nam na tym, aby był to pojazd odpowiednio przez nas przetestowany i sprawdzony, w którym będziemy czuli się dobrze. Jazdy testowe są kluczowym elementem w całym procesie wyboru odpowiedniego auta. Pozwalają poczuć jego specyfikę i sposób zachowywania się na drodze.

Kupno auta - inwestycja, która powinna być dobrze przemyślana


Decyzja o kupnie samochodu to ważny krok w naszym życiu. Zazwyczaj wiąże się z potrzebą wygody, dzięki której będziemy mogli szybciej docierać do wyznaczonych lokalizacji. Obok kwestii czysto organizacyjnych, kupno auta to również inwestycja, która powinna być szczegółowo przeanalizowana.


Nikt z nas nie lubi przecież wydawać pieniędzy na coś, co później okaże się słabo przemyślanym, a w konsekwencji nietrafionym pomysłem. Zwłaszcza, że w tym konkretnym przypadku nie chodzi o kilka groszy, ale o większe nakłady finansowe, jakie musimy przeznaczyć, by spełnić ten cel.


Jazdy testowe - czynnik decydujący przy zakupie auta


Cały proces zakupu samochodu to długa lista czynników, na które powinniśmy zwrócić naszą uwagę. Obok wyboru konkretnej marki i modelu, zastanowienia się nad priorytetami związanymi z komfortem i bezpieczeństwem, szczególnie istotne miejsce zajmuje jazda testowa. To właśnie dzięki niej będziemy mogli realnie poznać wybrany przez nas model i przekonać się, jak sprawuje się w trasie.


Skorzystanie z jazdy testowej niesie za sobą szereg korzyści, wśród których możemy wymienić m.in.:


  • Możliwość sprawdzenia samochodu pod kątem mocy, funkcjonalności i rozmiarów
  • Możliwość wypróbowania właściwości jezdnych auta
  • Możliwość weryfikacji komfortu interesującego nas modelu
  • Możliwość wypróbowania asystentów, wchodzących w skład pakietów dodatkowych
  • Możliwość przetestowania samochodu w różnych warunkach drogowych
  • Pomoc w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie 


Jazdy testowe w Volkswagen Centrum Wrocław - co musisz wiedzieć przed przystąpieniem?


W naszym salonie dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas jazdy testowe były komfortowe i bezpieczne zarówno dla naszych klientów, jak i innych uczestników ruchu drogowego.


Dlatego przed przystąpieniem do jazdy próbnej warto wiedzieć, że osoba, która chciałaby skorzystać z naszej usługi musi być osobą pełnoletnią i posiadać czynne prawo jazdy.Jazdy testowe w Volkswagen Centrum Wrocław - jak się zapisać?


Gdy wreszcie zdecydujemy się na konkretny model auta, jakim jesteśmy zainteresowani i spełnimy powyższe warunki, możemy przystąpić do zarezerwowania terminu jazdy próbnej.


W Volkswagen Centrum Wrocław możecie to zrobić za pomocą kilku form kontaktu.


Pierwszą z nich jest skorzystanie z formularza kontaktowego, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Znajdziecie go, klikając bezpośrednio w ten link. Wypełniając formularz poprosimy Was o podanie swoich danych osobowych, modelu auta, którego ma dotyczyć jazda testowa oraz informacji dodatkowych, jakimi chcielibyście się z nami podzielić przed przystąpieniem (warunek opcjonalny).


Zapisów można dokonać również, za pośrednictwem czatu, dostępnego na naszej stronie. Podczas rozmowy, konsultant poprosi o dane jak w powyższym formularzu kontaktowym.


Wreszcie trzecią formą zapisu jest rozmowa na Facebooku. Sytuacja wygląda podobnie jak w przypadku czatu - w czasie rozmowy zostaniemy poproszeni o dane, które zostaną przekazane do działu sprzedaży.


Kiedy otrzymamy Wasze zgłoszenie, nasz konsultant skontaktuje się z Wami telefonicznie by zaproponować termin i godzinę jazdy testowej.Co warto zabrać ze sobą na jazdę testową?


Wybierając się do naszego salonu na umówioną jazdę testową musimy mieć ze sobą dokumenty w postaci dowodu osobistego i prawa jazdy. Warto przygotować również listę pytań, o które chcielibyśmy dopytać naszego doradcę przed, w czasie, lub po wykonaniu jazdy.


Jazda testowa - przebiegSama jazda zazwyczaj trwa około 30 minut do godziny. W tym czasie mamy możliwość sprawdzenia najbardziej istotnych funkcji auta, poznać jego specyfikę i sposób zachowywania się na drodze. Istnieje również możliwość zabrania ze sobą członka rodziny, albo innej osoby, która pomoże Wam dokonać dobrego wyboru.Zobacz także: