Kolejny sukces sprzedawcy Centrum Wrocław!


Jest nam niezwykle miło poinformować o spektakularnym dokonaniu pracownika naszego salonu Volkswagena. W krajowym finale międzynarodowego konkursu Retail Qualification World Championship triumfował Paweł Wiecha. Była to już trzecia edycja Światowego Konkursu Kompetencji przeznaczonego dla pracowników wszystkich dealerów marki Volkswagen w Polsce. Tym razem rywalizacja odbywała się w dwóch etapach. Pierwsza część, polegająca na internetowej prezentacji, odbyła się w grudniu zeszłego roku i pozwoliła wytypować 26 finalistów konkursu. Byli to reprezentanci wielu działów autoryzowanych salonów Volkswagena: Sprzedawcy detalicznych, Doradcy serwisu, Sprzedawcy części i akcesoriów, a także Technicy samochodowi.


kolejny sukces
Finał RQWC odbył się w Poznaniu w dniach 4-5 marca. Na początku finaliści przedstawiali swoje sylwetki, a następnie przez dwa dni rywalizowali w serii zadań indywidualnych. Głównym tematem tegorocznej edycji była e-mobilność. Samochody elektryczne to niewątpliwe przyszłość motoryzacji, Volkswagen przygotowuje ofensywę swojej linii ID i właśnie tego dotyczyły zadania dla uczestników Światowego Konkursu Kompetencji 2019. Przedstawiciele różnych obszarów działalności salonów z całej Polski mieli za cel zaprezentowanie wyzwań i pomysłów w związku z wprowadzeniem ekologicznych aut na rynek. Pracownik Centrum Wrocław- Paweł Wiecha poradził sobie z tymi zadaniami najlepiej i zwyciężył w kategorii Sprzedawców detalicznych.
Paweł Wiecha pracuje w naszym salonie już od trzech lat. Swoją karierę rozpoczął w 2012 roku w firmie zajmującej się pośrednictwem sprzedaży samochodów dostawczych i finansowania, a następnie współpracował z innymi dealerami. Od września 2016 roku pracuje w Centrum Wrocław, a certyfikowanym sprzedawcą Volkswagena został rok później. Paweł jest jednym z naszych najlepszych pracowników, klienci cenią go głównie za wiedzę produktową, jak i sympatyczne, indywidualne podejście do każdego zainteresowanego kupnem nowego auta. Swoją fachowość i warsztat najlepiej udowodnił w Poznaniu wygrywając Światowy Konkurs Kompetencji.
Jeżeli poszukają Państwo nowego Volkswagena to serdecznie zapraszamy do kontaktu z Pawłem Wiechą!

Zobacz także:

40 sekund do nowego Golfa!

W roku 2019 Volkswagen świętuje okrągłe urodziny swojego najpopularniejszego modelu. Pod koniec marca 1974 roku fabrykę w Wolfsburgu opuścił pierwszy egzemplarz nowego samochodu, który miał zastąpić kultowego Garbusa. Niemieccy konstruktorzy pracowali nad opracowaniem kompaktowego auta przeznaczonego dla szerokiej grupy odbiorców. Pierwsza generacja Golfa powstawała w wersji trzy i pięciodrzwiowej, a samochód był napędzany benzynowymi silnikami o pojemności 1.1 lub 1.5 litra.

Czytaj dalej

Nowy Salon i Serwis SKODA Centrum Wrocław

W kwietniu 2019 roku, Aleja Brücknera we Wrocławiu stanie się najgorętszym adresem dla każdego miłośnika motoryzacji z regionu. Na północy miasta powstaje jeden z najnowocześniejszych kompleksów samochodowych w Polsce. Obok istniejącego od 2012 salonu Volkswagena Centrum Wrocław powstają dwa nowe obiekty: salon ŠKODY i salon Audi. Wszystkie trzy obiekty będą zarządzane przez jedną spółkę- Auto-Group Polska, dzięki czemu stworzone zostanie miejsce, które będzie czymś więcej niż zwykłym salonem samochodowym. Na wspólnej przestrzeni prezentowane będą pojazdy różnych marek z portfolio Grupy Volkswagen, a także organizowane cykliczne i specjalne wydarzenia. W tym artykule przedstawimy obiekt, który zostanie otwarty już wkrótce- Nowy Salon i Serwis ŠKODA Centrum Wrocław.

Czytaj dalej

Nowości Volkswagena z Genewy

Początek marca to czas, na który czekają wszyscy miłośnicy motoryzacji w Europie. Właśnie w tym okresie tradycyjnie odbywa się Międzynarodowy Salon Samochodowy w Genewie. Jest to wydarzenie z bardzo długą historią, pierwsza edycja odbyła się w 1905 roku. Targi od wielu lat ewoluowały i dzisiaj jest to najbardziej oczekiwana tego typu impreza w Europie. To właśnie w Szwajcarii większość firm motoryzacyjnych pokazuje nowości przygotowane na kolejne lata.

Czytaj dalej