Kupno używanego Audi? Tylko z Audi Select :plus!


Decydując się na zakup używanego auta należącego do unikatowej klasy Premium, warto mieć 100 procentową pewność, że z wybranym przez nas modelem jest wszystko w porządku. Sprawdzony przebieg i pochodzenie oraz potwierdzony stan techniczny samochodu to absolutne minimum, którego oczekujemy kupując używane auto. A gdy do tego dochodzą jeszcze rarytasy w postaci ochrony gwarancyjnej czy serwisu ubezpieczeniowego, wtedy możemy być pewni, że dokonujemy właściwego wyboru. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat Audi Select :plus, czyli autoryzowanego salonu aut używanych marki Audi.

Audi Select :plus - pewność i satysfakcja gwarantowana


Audi Select :plus to najprościej mówiąc sprzedaż samochodów używanych Audi, dokładnie wyselekcjonowanych i sprawdzonych pod każdym możliwym kątem. Oferta samochodów dostępna jest wyłącznie u autoryzowanych dealerów marki m.in. w naszych dwóch salonach: Audi Wrocław  zlokalizowanym przy Alei Aleksandra Brucknera 38 we Wrocławiu, a także Audi Centrum Wrocław przy ul. Karkonoskiej 47.


W szerokiej ofercie znajdują się pojazdy w różnym wieku. Każdy z nich przeszedł dokładne badania pod kątem pochodzenia, stanu technicznego czy przebiegu. W naszej ofercie Audi Select :plus dostępne są samochody od jednorocznych do nawet ośmioletnich. Oferowane pojazdy sprawdzane są na 117 sposobów, dzięki czemu gwarantujemy pewność i satysfakcję dla naszych klientów.Dodatkowe korzyści Audi Select :plus


Oprócz pewnej jakości sprzedawanych aut, oferujemy również: 


Kredyt/Leasing - samochody w ofercie Audi Select :plus mogą być sfinansowane na kilka różnych sposobów, dzięki szerokiej ofercie Volkswagen Financial Services. W ofercie Audi Perfect Lease Klient nie musi dysponować dużymi zasobami pieniężnymi, aby móc jeździć samochodem premium. Audi Perfect Lease dla samochodów używanych daje możliwość płacenia atrakcyjnej miesięcznej raty, a po upływie okresu finansowania podjęcia decyzji o dalszych losach samochodu. Do wyboru są trzy opcje: kontynuowanie finansowania samochodu, zwrot samochodu lub całkowita jednorazowa spłata.


Jazdy testowe - każdy klient, który jest zainteresowany naszą ofertą może skorzystać z jazdy testowej wybranym modelem Audi. Dzięki temu ma możliwość dokładnego sprawdzenia samochodu i tego jak zachowuje się na drodze. 


Samochód w rozliczeniu - kolejnym czynnikiem na plus jest możliwość pozostawienia swojego dotychczasowego pojazdu w rozliczeniu. Nasi pracownicy dokonają profesjonalne ekspertyzy auta, na podstawie której przedstawią atrakcyjną ofertę cenową. 


Ochrona gwarancyjna - Wszystkie auta należące do oferty Audi Select :plus obięte są minimum roczną gwarancją. Dzięki temu nasi klienci mogą spać spokojnie w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z zakupionym samochodem. 


Serwis ubezpieczeniowy - sprzedawane przez nas auta używane mogą być objęte rozbudowanymi pakietami ubezpieczeń komunikacyjnych. Każda oferta dobierana jest indywidualnie do klienta, co sprawia, że ma on do wyboru szereg atrakcyjnych opcji. Zapoznaj się z naszą ofertą i spełnij swoje marzenie już dziś!


Odwiedź naszą stronę internetową: https://www.audi-centrum-wroclaw.audi.pl/pl/samochody-uzywane/aktualne-oferty.html, wybierz samochód dostosowany do Twoich potrzeb, i już dziś spełnij swoje marzenie o posiadaniu wyjątkowego, pewnego i bezpiecznego auta klasy Premium.Zobacz także: