Odpręż się w ŠKODZIE!


Odpręż się w ŠKODZIE! W naszej nowej, Zielonej Strefie Klienta. Nie każdy wie, że kolory, którymi się otaczamy mają wpływ na naszą kondycję psychiczną. Kolor zielony jest związany ze ŠKODĄ od zawsze. Warto również dodać, że jest to kolor równowagi i skupienia. Odpręża, uspokaja, relaksuje. Dlatego też specjalnie z myślą o Państwa komforcie przygotowaliśmy indywidualną strefę klienta.

Nasza strefa klienta mieści się na antresoli salonu, każde z 6 stanowisk wyposażone jest w biurko do pracy, wygodny fotel, dostęp do prądu oraz wifi. Klienci salonu i serwisu ŠKODY Centrum Wrocław mają możliwość by popracować w ciszy, doładować urządzenia mobilne a co najważniejsze odprężyć się w czasie oczekiwania na jazdę testową, spotkanie z doradcą czy odbiór samochodu po przeglądzie w serwisie. Dodatkowo, czas umilać będzie towarzystwo smacznej kawy czy herbaty.
Wygodne fotele i miękkie pufy oraz przewaga kolorów zieleni czekają na wszystkich, którzy chcą zrelaksować się w trakcie przeglądu swojego samochodu. Dodatkowo w zielonej strefie klienta można zapoznać się z historią marki ŠKODA oraz jej najważniejszymi modelami - FABIA, OCTAVIA czy SUPERB.  
Zapraszamy do naszej Zielonej Strefy Klienta.
Autoryzowany salon i serwis ŠKODY - Centrum Wrocław, poziom 1.
Al. Aleksandra Brücknera 40-46, Wrocław

Zobacz także:

ŠKODA OCTAVIA - Historia modelu

W roku 2019 ŠKODA OCTAVIA skończyła 60 lat, po raz pierwszy pojawiła się na rynku w 1959. Model został zaprojektowany jako niewielkich rozmiarów samochód rodzinny i produkowany był od początku w fabryce w Mladej Boleslav. Łacińska nazwa Octavia pochodzi od ósmego samochodu produkowanego od czasów rewolucyjnego modelu POPULAR. OCTAVIA była kontynuatorem modelu 440- Spartaka. Dwudrzwiowa wersja sedan wyposażona była w litrowy silnik i osiągała maksymalnie 110 km/h. Dużym sukcesem była OCTAVIA COMBI opracowana w 1961 i produkowana do roku 1971. Ciekawostką jest, że silniki pierwszej ŠKODY OCTAVIA napędzały także samochody terenowe Trekka produkowane w Nowej Zelandii w latach 60-tych.

Czytaj dalej

Nowa SKODA KAMIQ - poznaj ją bliżej!

KAMIQ to najmłodszy SUV w rodzinie ŠKODA. Auto, które zostało idealnie zaprojektowane do jazdy w mieście, jak i weekendowych, rodzinnych podróży. Zapraszamy do poznania nowego modelu podczas Dni Otwartych w salonie Centrum Wrocław 27-29 września 2019.

Czytaj dalej

Jak ulepszyć doskonałość? Premiera nowej ŠKODY SUPERB.

Rok 2019 to dla ŠKODY czas wielkich premier. Jeszcze nie opadł kurz po przedstawieniu ŠKODY SCALA, a wielkimi krokami zbliża się debiut najmniejszego SUV-a marki- ŠKODY KAMIQ. W ostatnich dniach, między tymi zupełnie nowymi modelami, pojawiła się na rynku odświeżona wersja flagowego modelu SUPERB. Czescy inżynierowie stanęli przed trudnym zadaniem, udoskonalenia niemalże perfekcyjnego samochodu. Okazuje się jednak, że po liftingu, auto prezentuje się jeszcze bardziej efektownie.

Czytaj dalej