7 powodów, dla których warto skorzystać z oferty aut używanych Das WeltAuto


Rynek samochodów używanych w Polsce kwitnie w najlepsze. Portale ogłoszeniowe takie jak OTOMOTO czy OLX pękają w szwach od ogromnej ilości ofert. Pomimo tego, kupno samochodu używanego w naszym kraju to wciąż trudny temat. Choć pojazdów na sprzedaż rzeczywiście nie brakuje, to bardzo często ich stan i historia pozostawiają wiele do życzenia.

Das WeltAuto Centrum Wrocław jako oficjalny program Volkswagen Group Polska oferuje sprzedaż jedynie sprawdzonych aut używanych, pochodzących z zaufanego źródła, objętych przynajmniej roczną gwarancją. Dzięki temu, kupując w tak pewnym źródle mamy pewność, że z naszym autem jest wszystko w porządku.Czym jest Das WeltAuto Centrum Wrocław?


Das WeltAuto Centrum Wrocław to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży samochodów używanych, działający przy salonach dealerskich marek: Volkswagen, SEAT, Škoda oraz Volkswagen Samochody Użytkowe.


Nasza oferta to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego samochodu. Darmowa wycena, korzystna oferta odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych, którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu.


null


Dlaczego warto skorzystać z oferty Das WeltAuto Centrum Wrocław?


Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane. W przeciwieństwie do kupowania auta z niepewnego źródła, tutaj mamy pewność, że samochód będzie odpowiednio sprawdzony pod każdym możliwym kątem.


Najważniejsze korzyści zakupu auta w Das WeltAuto: 


 1. Sprawdzona historia samochodu
 2. Udokumentowany przebieg
 3. Dokładnie przebadany stan techniczny pojazdów
 4. Każdy samochód objęty co najmniej roczną gwarancją
 5. Darmowa wycena przy sprzedaży samochodu
 6. Możliwość zostawienia auta w rozliczeniu
 7. Różne opcje finansowania Kupno auta używanego z niepewnego źródła - gra niewarta świeczki


Doświadczenia naszych klientów, z którymi na co dzień rozmawiamy pokazują, że zakup auta używanego, z niepewnego źródła jest ogromnym ryzkiem, którego mimo wszystko nie warto podejmować. Sytuacje z jakimi mieli do czynienia udowadniają, że rynek aut używanych w Polsce nadal charakteryzuje się nieuczciwymi sprzedawcami, którym tylko i wyłącznie zależy na jak najszybszej sprzedaży.


Główne ryzyka związane z kupnem auta używanego z niepewnego źródła: 


 • Brak pewności realnego stanu technicznego samochodu
 • Ryzyko uszkodzonych podzespołów, a co za tym idzie - dodatkowe koszty dla kupującego
 • Niepewny stan przebiegu i historii samochodu
 • Brak gwarancji dla klienta
 • Źle skonstruowana umowa kupna 


Wnioski


Tak jak już wcześniej zaznaczyliśmy, kupno samochodu z niepewnego źródła to ogromne ryzyko. Może wiązać się nie tylko z utratą przez nas dużych nakładów finansowych na dodatkowe naprawy czy opłaty celne (jeżeli samochód był ściągany z zagranicy i nie przerejestrowany). Jednak największym niebezpieczeństwem jest mimo wszystko niepewny stan techniczny auta, który w konsekwencji może doprowadzić do kolizji drogowych zagrażających zdrowiu nas samych, jak również naszych pasażerów.Das WeltAuto Centrum Wrocław jako oficjalny program grupy Volkswagen Polska nie może pozwolić sobie na sprzedaż aut niesprawdzonych. Każdy samochód, zanim trafi do naszej oferty sprzedażowej, poddawany jest dokładnemu badaniu, mającego na celu określenie jego realnego stanu technicznego. W przypadku, gdy okaże się, że któryś z podzespołów wymaga naprawy, wtedy pojazd poddawany jest profesjonalnej renowacji. Dopiero po przejściu wszystkich procedur może zostać wystawiony na sprzedaż.


Dodatkowe kwestie, które zapewniamy, związane z gwarancją aut oraz korzystnym finansowaniem sprawiają, że nasi Klienci zyskują nie tylko pewność dokładnie sprawdzonego auta, ale też dodatkowe formy pomocy.


Pełną ofertę samochodów używanych Das WeltAuto Centrum Wrocław, znajdziecie klikając tutaj.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Zobacz także: