Światowa premiera Volkswagena T-Crossa


Poznań - W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów z rocznika 2018. Dwa najpopularniejsze w Polsce modele Volkswagena - Golf i Passat - są teraz dostępne z rabatem w wysokości, odpowiednio nawet 16.000 zł i 22.000 zł. Oferta trwa do wyczerpania zapasów. Dostępność aut można sprawdzić na stronie volkswagen.pl. Przygotowane narzędzie w konfiguratorze wskazuje dostępność samochodów w wybranych specyfikacjach u konkretnych dealerów w Polsce.

Oferta trwa do wyczerpania zapasów. Dostępność aut można sprawdzić na stronie volkswagen.pl. Przygotowane narzędzie w konfiguratorze wskazuje dostępność samochodów w wybranych specyfikacjach u konkretnych dealerów w Polsce.


premiera t-cross
Na stronie internetowej można sprawdzić nie tylko dostępność poszczególnych modeli, ale również dowiedzieć się jakie samochody (wersja silnikowa, rodzaj skrzyni biegów, kolor nadwozia i wyposażenie) dostępne są w konkretnych salonach gotowe do zakupu od ręki.
premiera t-cross
 Oprócz atrakcyjnych rabatów, w wypadku takich modeli, jak up!, Polo, Golf, Touran czy Tiguan w czasie wyprzedaży można skorzystać z promocyjnej oferty, która zdecydowanie obniży koszty eksploatacji samochodu przez kilka lat. Oferta obejmuje dodatkowe 24 miesiące ochrony pogwarancyjnej oraz Pakiet Przeglądów na 48 miesięcy. W przypadku Golfa, Tourana i Tiguana dodatkowa ochrona pogwarancyjna (przebieg do 80.000 km) i pakiet przeglądów (przebieg do 60.000 km) kosztują w sumie 299 zł. W przypadku up!a i Polo zaledwie 199 zł. W ofercie są również pakiety uwzględniające większe przebiegi.
 O tym, co jeszcze przemawia za zakupem nowego Volkswagena mówi Tomasz Tonder, PR Manager Volkswagena w Polsce - "Volkswagen słynie z trwałych, niezawodnych, trzymających wartość i dobrze wyposażonych samochodów. Dzięki wysokim rabatom wyprzedażowym, koniec roku to doskonały moment na zakup nowego Volkswagena, zwłaszcza, że przygotowaliśmy również atrakcyjne pakiety ochrony pogwarancyjnej i pakietów przeglądów serwisowych. Zyskać można zatem sporo nie tylko podczas zakupu ale również podczas kolejnych lat eksploatacji."
 Warto się spieszyć aby skorzystać z oferty wyprzedaży rocznika 2018, gdyż jest ona ograniczona i trwa do wyczerpania zapasów. Rabaty na poszczególne modele kształtują się następująco:
premiera t-cross

Zobacz także: