Program Audi 6+, czyli dedykowana oferta serwisowa dla aut 6-letnich i starszych


Serwisowanie swojego samochodu w autoryzowanym serwisie marki niesie ze sobą wiele korzyści. Pewność, bezpieczeństwo i komfort to podstawowe czynniki, które sprawiają, że warto korzystać z ASO. Marka Audi, wychodząc na potrzeby swoich klientów, przygotowała specjalny program rabatowy dla pojazdów 6-letnich i starszych. Zapraszamy do krótkiego artykułu, w którym wyjaśniamy, na czym polega program Audi 6+ i dlaczego warto wybrać tą ofertę.

Z programem Audi 6+ Twój samochód zawsze będzie w dobrej formie


Audi 6+ serwis jest to dedykowana oferta dla samochodów 6-letnich i starszych, obejmująca specjalne rabaty na napraw. Korzystając z oferty zyskujesz pewność, że Twoje auto trafia w ręce najlepszych mechaników, posiadających ogromne doświadczenie i sprzęt pozwalający profesjonalnie naprawić nawet najbardziej wymagającą usterkę. Oprócz usług serwisowych programem rabatowym objęte są także oryginalne części zamienne, które dają gwarancję niezawodności i bezawaryjności w każdych warunkach. 


Ty odpoczywasz, my pracujemy - dla Ciebie i Twojego samochodu


Dzięki wygodnym strefom klienta, w które wyposażone są nasze salony Audi Wrocław i Audi Centrum Wrocław, w czasie gdy my będziemy wykonywali serwis Twojego samochodu, Ty będziesz mógł napić się kawy w ciepłych, komfortowych warunkach. Gdy skończymy naszą pracę, jeden z naszych pracowników poinformuje Cię o tym.


Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami serwisowymi!


Audi Wrocław

Tel.: +48 71 773 93 00

E-mail: serwis@audiwroclaw.pl


Audi Centrum Wrocław

Tel.: +48 71 363 00 93

E-mail: serwis@audicentrumwroclaw.pl


Zobacz także: