ŠKODA Centrum Wrocław League - podsumowanie drugich zawodów


Przyszedł czas na podsumowanie 2. edycji zawodów z cyklu ŠKODA Centrum Wrocław League, które odbyły się w ubiegłą sobotę 21 sierpnia na torze wyścigowym Welodrom im. Wernera Józefa Grundmanna. Po raz kolejny mieliśmy okazję doświadczyć kolarskich emocji na wysokim poziomie. Poniżej znajdziecie krótką relację z zawodów w postaci zdjęć i podsumowania najważniejszych punktów. Zapraszamy!

Wyniki II etapu zawodów


W głównej konkurencji zawodów - Wrocławskim Klasyku na 200 m ze startu lotnego, tym razem wśród mężczyzn triumfował Jakub Kozicki, który osiągnął czas 12,84 sekundy. Natomiast wśród kobiet najlepsza była Laura Rybkiewicz z czasem 14,12 sekundy.
Nagroda główna - samochód ŠKODA na weekend


Tym razem wśród uczestników zawodów rozlosowaliśmy nagrodę główną, jaką był Voucher uprawniający zwycięzcę do otrzymania jednego z naszych samochodów - ŠKODY Scala na cały weekend. To dodatkowo urozmaiciło zawody i dodało całemu eventowi nieco motoryzacyjnego charakteru.Zwycięzca vouchera miał nawet szansę przez chwilę wypróbować wygraną ŠKODĘ Scala i zrobić nią krótki przejazd po torze.
Poniżej znajdziecie fotorelację z 2. Edycji zawodów. 


Zobacz także: