ŠKODA Centrum Wrocław League - podsumowanie pierwszych zawodów


W ubiegły weekend na legendarnym torze wyścigowym Welodrom im. Wernera Józefa Grundmanna odbyły się pierwsze w tym roku zawody kolarskie zaliczające się do kategorii OPEN. W tym roku nasz salon ŠKODA Centrum Wrocław jest oficjalnym partnerem wydarzenia.

Zapraszamy Was na krótkie podsumowanie i fotorelację z tego eventu.

Inauguracja zawodów w kategorii OPEN


Sobotnie zmagania torowe OPEN organizowane przez Welodrom były pierwszym z trzech etapów zawodów zaliczanych do Amatorskiej Ligi Torowej. Udział w zawodach mogła wziąć każda osoba posiadająca rower torowy, odpowiednio przystosowany do jazdy w warunkach torowych.


Podczas każdego z etapów, zawodnicy zbierali cenne punkty do klasyfikacji generalnej. We wrześniu zostanie rozstrzygnięta finałowa edycja podsumowująca ligę.


Zwycięzcą Wrocławskiego Klasyku na 200 m ze startu lotnego był Maciej Rybicki, który osiągnął czas 12,7 sekundy. Wśród kobiet najlepsza była Joanna Karczmarska z czasem 17,6 sekundy.Ciekawą atrakcją dla zawodników, którzy nie chcieli startować w głównych dyscyplinach były zawody z cyklu Longest Lap, gdzie liczono czasy stójki na rowerze. Zabawa przyniosła wiele zabawy biorącym w niej udział uczestnikom.ŠKODA Centrum Wrocław oficjalnym partnerem wydarzenia


W tym roku nasz salon jest oficjalnym partnerem ligi kolarskiej. W ramach współpracy, wraz z opiekunami wydarzenia, zorganizowaliśmy strefę chillu, w której uczestnicy mogli się odprężyć, napić zimnego napoju w piękną, wakacyjną pogodę, która nam towarzyszyła w czasie całego weekendu.

Zobacz także:

Audi Q4 e-tron - Otwiera umysł. Poszerza horyzonty

Nowe Audi Q4 e-tron to samochód elektryczny, który zgodnie ze standardem WLTP posiada zasięg do 520 kilometrów. Dzięki temu, auto może być wykorzystywane zarówno do codziennych dojazdów, jak również na dłuższe trasy. Ponadto, Audi Q4 e-tron imponuje wyglądem i zapewnia doskonałe warunki jezdne. Co jeszcze możemy powiedzieć na temat tego modelu? Zapraszamy na krótką prezentację, z której dowiecie się najważniejszych informacji na jego temat.

Czytaj dalej

Car Detailing w Auto Group Polska - wywiad z Andrzejem Szlachcicem

Kompleks motoryzacyjny Auto Group Polska przy Alei Brucknera to miejsce zatrudniające prawie 300 osób. Wśród nas znajdują się prawdziwi pasjonaci motoryzacji, którzy swoją pracę traktują nie tyle jako obowiązek, ale jako szansę na realizację swoich wewnętrznych pasji. Jedną z takich osób jest Andrzej Szlachcic, kierownik działu logistyki w Centrum Wrocław, obsługujący wszystkie nasze marki Audi, Volkswagen i Škoda.

Czytaj dalej

Jazdy testowe Volkswagen Centrum Wrocław - czynnik decydujący przy zakupie auta

Każdy z nas, decydując się na zakup nowego, bądź używanego samochodu, chciałby dowiedzieć się o nim możliwie jak najwięcej. Kupno auta to inwestycja, którą zaliczyć możemy do kategorii tych bardziej poważnych, ponieważ wiąże się z przeznaczeniem wyższych nakładów finansowych. Dlatego przystępując do kupna wymarzonego samochodu, powinno zależeć nam na tym, aby był to pojazd odpowiednio przez nas przetestowany i sprawdzony, w którym będziemy czuli się dobrze. Jazdy testowe są kluczowym elementem w całym procesie wyboru odpowiedniego auta. Pozwalają poczuć jego specyfikę i sposób zachowywania się na drodze.

Czytaj dalej