"Środy dla zwierzaków". Pomagamy czworonogom.


Od 2 czerwca wystartowaliśmy z nowym projektem "Środy dla zwierzaków". Akcja ma na celu wsparcie podopiecznych wrocławskiego schroniska poprzez zbiórkę karmy, koców czy ręczników. Nie jest to jednorazowe wydarzenie, a pomagać będziemy co tydzień ? w każdą środę.

"Środy dla zwierzaków" prowadzimy wspólnie z redakcją Miejsca we Wrocławiu.


Wystarczy, że napiszecie wiadomość prywatną na Facebooku - Miejsca we Wrocławiu, o których nie miałeś pojęcia lub na Instagramie - miejscawewroclawiu_pl, w której podacie adres odbioru przygotowanej przez Was karmy lub innych rzeczy, przydatnych dla schroniska.


Skoda Centrum Wrocław pomaga zwierzętom ze schroniska. Środy dla zwierzaków


Wiadomości od chętnych redakcja MWW zbiera przez cały tydzień, a w każdą środę, między godz. 12:00 a 16:00 będziemy podjeżdżać do wszystkich osób, które się zgłosiły.


Po Wrocławiu podróżować będziemy jednym z ekologiczno-elektrycznych samochodów marki SKODA, Volkswagen oraz AUDI, który pozwoli nam nie zanieczyszczać środowiska, a jednocześnie pomieści jak najwięcej smakołyków dla piesków i kotków.


Skoda Centrum Wrocław pomaga zwierzętom ze schroniska. Środy dla zwierzaków


Zbieramy zarówno karmę mokrą, jak i suchą. Pamiętajcie, że czworonożni milusińscy wolą mniejszą paczkę wysokiej jakości karmy, niż większą ilość jedzonka gorszej jakości! Przykładowe karmy z dobrym składem to: Animonda, Purina, Feringa, Royal Canin, Brit Care, Dolina Noteci, Acana, Bosch, Eukanuba. Szczególnie potrzebne są karmy specjalistyczne, np. dla kotów wrażliwych czy dla kociąt, których jest aktualnie w schronisku bardzo dużo. Przyjmujemy także koce, ręczniki i poszewki na pościel, oczywiście nie muszą być nowe!


Dziękujemy wszystkim, którzy już się zaangażowali i tym, którzy piszą z chęcią pomocy!

Do zobaczenia!


Auto Group Polska

www.centrumwroclaw.pl

Miejsca we Wrocławiu

www.miejscawewroclawiu.pl


Zobacz także: