Strefa Dostawcze 360.


W salonie Volkswagen Centrum Wrocław uruchomiliśmy, pierwszą w Polsce, Strefę Dostawcze 360.

W salonie Volkswagen Centrum Wrocław uruchomiliśmy, pierwszą w Polsce, Strefę Dostawcze 360 . Jest to nasz autorski projekt wspierany przez Volkswagen Polska. W specjalnie wydzielonej części salonu przygotowaliśmy dla naszych klientów przestrzeń, w której mogą w nowatorski sposób zapoznać się z ofertą Samochodów Dostawczych. W związku z otwarciem Strefy Dostawcze 360 zapraszamy na cykl artykułów, w których opiszemy samą inicjatywę, jak i zaprezentujemy historię aut dostawczych Volkswagena oraz opowiemy o aktualnej ofercie dostępnej w naszej salonie.
Pomysł na stworzenie Strefy Dostawcze 360 narodził się parę miesięcy temu, kiedy zastanawialiśmy się jak w najbardziej przystępny i efektowny sposób przedstawić ofertę Samochodów Dostawczych naszym klientom. Volkswagen, od wielu lat, oferuje bardzo szerokie możliwości doboru wyposażenia czy dopasowania samochodu pod kątem prowadzonej działalności. Modele, takie jak Caddy czy Crafter, mogą służyć jako pojazdy osobowe czy też dostawcze ze specjalistyczną zabudową. Dużą popularnością cieszą się samochody chłodnie, izotermy czy pojazdy dostosowane do transportu międzynarodowego.

Praktycznie niewykonalne dla dealera marki, jest posiadanie wszystkich możliwych konfiguracji Samochodów Dostawczych dostępnych jako samochody demonstracyjne. Dosyć częstą sytuacją jest także zamawianie auta z dedykowaną, indywidualną zabudową. W związku z tymi ogromnymi możliwościami wyboru, do niedawna nierzadko musieliśmy przedstawiać naszą ofertę jedynie w postaci suchych danych. Klient nie miał okazji w żaden sposób obcować z samochodem, który planował zakupić. Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie Strefa Dostawcze 360, która pozwala na prezentacje większości dostępnych modeli Samochodów Dostawczych.

W zaprojektowanej przez nas części Centrum Wrocław, której wystrój różni się od klasycznego salonu samochodowego, na wygodnych fotelach każdy zainteresowany może zapoznać się z ofertą Volkswagena. To co wyróżnia Strefę Dostawcze 360 to nie tylko surowy design, ale także ogromny ekran, który jest najważniejszym punktem całej przestrzeni. To właśnie na wyświetlaczu prezentowane są różne konfigurację samochodów w trójwymiarowej formie.Przed powstaniem Strefy Dostawcze 360 w innowacyjny sposób zeskanowaliśmy wiele dostępnych opcji samochodów dostawczych i stworzyliśmy modele 3D każdego z nich. Dzięki temu dzisiaj możemy pokazać naszym klientom jak dane auto wygląda z zewnątrz i w środku. Każdy zainteresowany może więc usiąść za kierownicą Volkswagena Craftera czy Transportera, zobaczyć jak od środka wygląda chłodnia, a także z bliska przyjrzeć się agregatowi czy podnośnikowi. Nowoczesne technologie pozwalają nam idealnie odtworzyć uczucie przebywania w jednym z Samochodów Dostawczych, ale również możemy zwrócić uwagę na wiele szczegółów czy opcji wyposażenia wybranego modelu. Wszyscy nasi klienci mogą sterować prezentacją samodzielnie i zajrzeć w dowolny kąt samochodu. Pozwala to zainteresowanym obejrzeć z dowolnego kąta auto, które planuje się kupić i poznać jego wszystkie zalety. Sposób prezentacji jest bardzo dynamiczny i interaktywny co tylko wzmacnia wrażenie obcowania z samochodem.Zapraszamy do odwiedzenia salonu Centrum Wrocław i zapoznania się z naszą ofertą w komfortowej i nowoczesnej Strefie Dostawcze 360! Oraz do prezentacji online https://www.centrumwroclaw.pl/vwd/dostawcze-360/

Zobacz także: