T-Cross szyty na miarę


W poprzednich artykułach opisywaliśmy uniwersalne zalety T-Crossa, które sprawiają że najmniejszy SUV Volkswagena jest samochodem bardzo wszechstronnym. Jednak najnowszy model jest równocześnie samochodem nowoczesnym przeznaczonym także dla młodszych odbiorców. Wszechstronność i uniwersalność kompaktowego crossovera to jego niewątpliwe zalety, ale producent oferuje wiele detali, które sprawią że nasz własny T-Cross będzie wyróżniał się na tle innych. Nie bez przyczyny jednym z hasłem reklamowych T-Crossa jest "Dokładnie taki jak Ty".


Szeroka i bogata możliwość personalizacji własnego samochodu to odpowiedź na potrzeby ludzi, którzy chcą się wyróżniać i podkreślać swoją indywidualność. Dzisiaj bardzo często przy wyborze nowego auta staramy się aby było one dopasowane do naszej osobowości czy zainteresowań. Volkswagen wychodząc naprzeciwko tym oczekiwaniom udostępnił wiele możliwości konfiguracji T-Crossa. Już przy wyborze koloru karoserii mamy aż 12 opcji, w tym takie charakterystyczne i efektowne odcienie jak metaliczny turkusowy "Makena", pomarańczowy "Energetic" czy specjalny czarny lakier perłowy "Deep".
Kolejny wybór przed którym staniemy to szeroka oferta obręczy kół. Twój T-Cross może poruszać się na różnych wersjach 16-, 17- czy 18-calowych felg, które znacząco różniąc się od siebie nadadzą samochodowi dodatkowego charakteru. Jeżeli uda się nam połączyć odpowiednie obręcze kół z kolorem karoserii to personalizacje T-Crossa możemy dopełnić elementami wewnątrz samochodu. Różne odcienie tapicerki i detali, zróżnicowana kolorystyka środkowych części i boków siedzeń na pewno ożywią najnowszego crossovera Volkswagena. Przy konfiguracji auta wybierać możemy pośród paru gotowych pakietów stylistycznych, które charakteryzują się nowoczesnymi połączeniami kolorowymi. Na wyróżnienie zasługuje zestaw "Energetic Orange" z pomarańczowymi detalami czy "Bamboo garden"- miks turkusowego, zielonego i czarnego koloru. Najbardziej efektownym pakietem wyposażenia jest R-line obejmujący lakierowane zderzaki i progi oraz unikatowy wzór kierownicy i deski rozdzielczej. Za dodatkową opłatą Volkswagen oferuje także ambientowe oświetlenie wnętrza auta.
Dla każdego miłośnika słuchania muzyki w samochodzie na pewno atrakcyjną opcją wydaje się ponad standardowe nagłośnienie, które powstaje we współpracy z firmą Beats. Wszystkie te małe detale, akcesoria, kolory, które możemy w T-Crossie wybierać sprawiają że swój wymarzony samochód możemy "uszyć na miarę". Dzięki temu z łatwością wyróżnimy się podczas miejskich i weekendowych podróży.


Szeroka możliwość personalizacji T-Crossa jest dodatkowym aspektem wpływającym na jego uniwersalność. Oprócz zalet takich jak funkcjonalność, niezawodność czy komfort podróżowania, z których Volkswagen znany jest od lat, posiadając najmniejszego SUV-a Volkswagena stajemy się właścicielami auta nowoczesnego i modnego. T-Cross jest samochodem, którego codzienne użytkowanie stanie się naprawdę wyjątkowe. Zapraszamy do poznania crossovera wszechstronnego jak Ty podczas Dnia Otwartego 25 maja 2019 w Centrum Wrocław przy al. Aleksandra Brucknera 54.

Zobacz także: