Szaleństwo RABATÓW do końca sierpnia w Volkswagen Centrum Wrocław.


Sprawdź naszą letnią propozycję WYPRZEDAŻOWYCH MODELI VOLKSWAGEN.

Volkswagen Centrum Wrocław nie zwalnia tempa. Postanowiliśmy dostarczyć naszym klientom jeszcze większych, rabatowych ciarek. W okresie wakacyjnym oferujemy OGROMNE rabaty na poszczególne modele.

Co oznacza OGROMNE dla Centrum Wrocław? Rabaty sięgają aż do 77 tyś złotych!

W przypadku Passatów w tym gorącym okresie mamy do czynienia z nie lada okazją. W naszej ofercie rabatowej mamy miedzy innymi takie modele jak :

  • Volkswagen Passat limuzyna Business z rabatem aż do 36 tysięcy
  • Volkswagen Passat limuzyna Elegance z rabatem aż do 38 tysięcy
  • Passat Variant R-Line Edition z rabatem aż do 46 tysięcy

Naszą największą rabatową niespodzianką jest SUV Touareg z rabatem aż do 77 tysięcy.


W znalezieniu Volkswagena dostępnego od ręki będzie pomocna nasza strona internetowa: https://vwcentrumwroclaw.otomoto.pl/ przygotowana dla samochodów oferowanych w wyprzedaży. Dzięki niej można szybko sprawdzić podstawowe parametry samochodu (wersję silnika, rodzaj skrzyni biegów, liczbę drzwi, wyposażenie czy kolor nadwozia.


Co jeszcze warto wiedzieć o naszych wyprzedażowych modelach ?


Passat Variant R-Line Edition zachwyca swoimi możliwościami i mocą nie tylko Ciebie, lecz również Twoją rodzinę. Ale nie tylko silnik sprawia, że zaczniesz się uśmiechać. Połączenie dwusprzęgłowej przekładni DSG i elektronicznej blokady mechanizmu różnicowego XDS zadba o znacznie większy komfort, nawet na trudnych, krętych odcinkach trasy.


Passat Business oraz Elegance, typowi przedstawiciel klasy wyższej.

Passat wzbudza podziw mocnym, efektywnym napędem, nowoczesną techniką i niezwykle komfortowym wyposażeniem.

Wzbogacona stylistyka Passata łączy funkcjonalność ze sportowym zacięciem. Elegancką sylwetkę podkreśla wyrazista osłona chłodnicy, której listwy łączą nowe reflektory LED lub opcjonalne LED Matrix. Passat to wytworny samochód z detalami, od których nie można oderwać wzroku. Przekonaj się sam. 


Imponujący Touareg

O jego sile nie stanowią wyłącznie imponujące gabaryty. Potężny SUV wyznacza kurs na wyższy poziom technologii. Takie rozwiązania, jak zestaw cyfrowych wskaźników Innovision Cockpit, pneumatyczne zawieszenie czy asystent wjazdu na skrzyżowanie podkreślają innowacyjność Touarega.


Dowiedz się więcej na temat rozsądnego finansowania swojego samochodu. Przypominamy, że w Centrum Wrocław płacimy za Ciebie 3 pierwsze raty za darmo.

Serdecznie zapraszamy po najlepsze oferty do Volkswagen Centrum Wrocław, al. Aleksandra Brucknera 54 www.centrumwroclaw.pl/vw


Zobacz także: