Poznaj salon Centrum Wrocław podczas Festiwalu Kolorowych Samochodów w Magnolia Park


Jak co roku, tuż przed nadejściem wiosny, we wrocławskim centrum handlowym Magnolia odbywa się wystawa kolorowych samochodów. Tegoroczna edycja odbywa się między 22 lutego, a 9 marca. Największy salon Volkswagena w Polsce- Centrum Wrocław jest stałym gościem festiwalu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska, które znajduje się niedaleko głównego wejścia do Magnolia Park od strony ulicy Legnickiej.

Podczas Festiwalu jest możliwość poznania bliżej dwóch popularnych modeli Volkswagena- up!-a i Golfa w wersji Variant. Oba samochody oferowane są z dużymi rabatami wynikającymi z wyprzedaży rocznika 2018. up! przyciąga wzrok swoim złotym kolorem karoserii, jak i bogatym wyposażeniem. Jest to samochód, który idealnie sprawdza się w mieście. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi znalezienie miejsca parkingowego jest dużo łatwiejsze, a niezawodny i ekonomiczny silnik benzynowy sprawia, że koszty poruszania się po metropoliach są niewielkie.
festiwal kolorowych samochodow
 Golf Variant to doskonały wybór dla większej rodziny. Wielką zaletą tego Volkswagena jest pojemność bagażnika, która wynosi 605 litrów, a przy złożonych siedzeniach nawet 1620 litrów. Dzięki ekonomicznemu silnikowi TSI spalanie tego Varianta jest niewielkie- od 3,7 litra na autostradzie do 5,3 litra w mieście. Z pozoru niewielki silnik 1.0 zapewnia jednak zadowalające osiągi- prędkość maksymalna wynosi 204 km/h, a Golf przyspiesza od 0 do 100 km/h w 10 sekund.
festiwal kolorowych samochodow
 W Centrum Wrocław do końca lutego trwa także specjalna akcja- Wielka Kumulacja Rabatów. Tylko przez parę dni oferujemy kilkanaście modeli różnych Volkswagenów z rocznika 2018 w świetnych cenach. O całej akcji można dowiedzieć się więcej kontaktując się ze sprzedawcami Centrum Wrocław w Magnolia Park lub odwiedzając salon Volkswagena przy Al. Brucknera 54.


Zobacz także:

Poznaj Volkswagena up!-a w specjalnej strefie w salonie Centrum Wrocław

Volkswagen up! to od paru lat to jeden z najpopularniejszych samochodów w segmencie małych aut miejskich. Pierwsze egzemplarze opuściły fabrykę w Bratysławie w 2011 roku zastępując starsze modele niemieckiego producenta. Równocześnie na rynek wprowadzony został podobny samochód siostrzanej marki- Skoda Citigo. Jednakże, poprzez drobne różnice to Volkswagen up! sprawia wrażenie bardziej eleganckiego przy stonowanej stylistyce Skody.

Czytaj dalej

Kiedyś kosiarka dzisiaj Tiguan. Rozmowa z najmłodszym Certyfikowanym Sprzedawcą Samochodów Volkswagen w Polsce.

W Centrum Wrocław stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników. Każdy mały krok w karierze, ukończony kurs czy szkolenie to dla nas wszystkich wielka radość i powód do świętowania. Profesjonalni, wykwalifikowani pracownicy to wizytówka salonu Volkswagen Centrum Wrocław. W zeszłym tygodniu miało miejsce jednak wydarzenie szczególne.

Czytaj dalej

Wyprzedaż 2018 osobowe artykuł 1

Początek roku to idealny moment na podjęcie decyzji o kupnie nowego auta. Jest to okres, w którym producenci oferują duże rabaty na samochody z poprzedniego rocznika. W nowym, 2019 roku również Volkswagen zaproponował świetne oferty na modele z rocznika 2018. W salonie Centrum Wrocław przy alei Brucknera 54 czeka na Klientów ponad 250 Volkswagenów dostępnych od ręki. Mnogość konfiguracji najpopularniejszych modeli powoduje, że czas oczekiwania na wymarzony samochód jest bardzo krótki. Właściwie w chwilę po podjęciu decyzji można już cieszyć się swoim nowym autem. W poniższym artykule przedstawiamy najciekawsze oferty salonu Centrum Wrocław z Wyprzedaży rocznika 2018.

Czytaj dalej