Nowa SKODA KAMIQ - poznaj ją bliżej!


KAMIQ to najmłodszy SUV w rodzinie ŠKODA. Auto, które zostało idealnie zaprojektowane do jazdy w mieście, jak i weekendowych, rodzinnych podróży. Zapraszamy do poznania nowego modelu podczas Dni Otwartych w salonie Centrum Wrocław 27-29 września 2019.

Dni Otwarte to doskonała okazja do odwiedzenia nowego salonu ŠKODY we Wrocławiu. Czekamy na Was przez cały, ostatni weekend września. Przygotowaliśmy wiele atrakcji dla wszystkich odwiedzających i jest to świetny moment do zapoznania się z naszą ofertą. W specjalnie zaaranżowanej na ten dzień, strefie ekspozycyjnej zaprezentujemy wszystkie nowości ŠKODY. Rok 2019 to bardzo intensywny czas dla czeskiego producenta. W pierwszej połowie roku swoją premierę miała SCALA, czyli następca popularnej ŠKODY RAPID, następnie na rynku pojawiła się odświeżona wersja ŠKODY SUPERB, a teraz do naszego salonu wjechał KAMIQ. Wszystkie trzy modele zaprezentujemy w specjalnej oprawie podczas Dni Otwartych. 
skoda kamiq
Dodatkową atrakcją będą również pozostałe SUV-y z rodziny ŠKODY. Nowoczesne auta, które z reszty oferty wyróżnia nazwa zaczynająca się zawsze na literę K i kończąca na Q. Oprócz najnowszej ŠKODY KAMIQ, są to już dobrze znane i lubiane KAROQ i KODIAQ. W nadchodzący weekend, trzy modele rodzinnych samochodów będzie można porównać w salonie Centrum Wrocław. Serdecznie zachęcamy do poznania różnic między SUV-ami ŠKODY i wybrania auta idealnie dopasowanego do swoich potrzeb.
Głównym bohaterem weekendowego spotkania będzie jednak KAMIQ- najnowszy model ŠKODY- SUV tworzący nowe perspektywy. Podczas Dni Otwartych zaprezentujemy Wam tego wszechstronnego crossovera oraz zaprosimy do jazd testowych. To właśnie możliwość osobistego sprawdzenia wszystkich nowości ŠKODY będzie największą atrakcją wrześniowego weekendu. Podczas wizyty w salonie Centrum Wrocław każdy z odwiedzających pozna wszystkie atuty samochodów, dzięki którym ŠKODA wyprzedza swoją konkurencje. Nasi specjaliści opowiedzą o nowoczesnych technologicznych ułatwieniach, praktycznych rozwiązaniach Simply Clever czy imponujących osiągnięciach czeskich aut.
skoda kamiq
Nasz salon otwarty będzie przez cały weekend i dla odwiedzających przygotowaliśmy także atrakcje niezwiązane z motoryzacją. Zapewniamy naszym klientom poczęstunek oraz drobne upominki. Przyjdź i poznaj nową ŠKODĘ KAMIQ podczas Dni Otwartych w Centrum Wrocław już 27-29 września!
Godziny otwarcia salonu:
sobota: 9.00-18.00
niedziela: 10.00-16.00
Zapraszamy!  

Zobacz także: