NIE KUPUJ, WYPOŻYCZ!


ŚWIĄTECZNY KONKURS CENTRUM WROCŁAW Czy wiesz, że w Polsce każdego roku jest wycinanych około 6 mln choinek w okresie Świąt Bożego Narodzenia?

Wynajem choinek w doniczkach jest sposobem, by temu zapobiec. SKODA Centrum Wrocław razem z WypozyczalniaChoinek.com rusza z wypożyczalnią choinek w doniczkach.
Przez cały rok Wypożyczalnia starannie dba o choinki w swojej szkółce, aby na święta mogły upiększać Nasze domy. Po okresie świąt drzewka trafiają w bezpieczne ręce, by w następnym roku ponownie zawitać w Naszych domach. Drzewka, które nie będą nadawały się do ponownego wypożyczania zasadzimy w ich naturalnym środowisku ponieważ dla nas ekologia jest najważniejsza.
Choinkę można zamówić bezpośrednio na stronie https://wypozyczalniachoinek.com/. Tu również znajdziecie informacje techniczne związane z cenami, rodzajem drzewek oraz warunkami wypożyczenia.  

Przed naszym salonem powstała strefa EKO w której można zobaczyć choinki w towarzystwie hybrydowej SKODY SUPERB iV oraz SKODY OCTAVIA, a w salonie dowiedzieć się szczegółów dotyczących wypożyczenia oraz złożyć zamówienie.  
Ponadto, wspólnie z "Miejsca we Wrocławiu" (https://miejscawewroclawiu.pl/), zorganizowaliśmy konkurs: SKODA Centrum Wrocław - Świąteczny konkurs. "Z którym miejscem we Wrocławiu najbardziej kojarzy Ci się słowo EKO"
Zasady konkursu:
  • Każdy z uczestników konkursu musi mieć na swoim koncie Instagramowym utworzony profil "PUBLICZNY",
  • uczestnik wrzuca zdjęcie na swój profil które jest odpowiedzią na pytanie "Z KTÓRYM MIEJSCEM WE WROCŁAWIU NAJBARDZIEJ KOJARZY SIĘ SŁOWO EKO?"
  • zdjęcie musi być oznaczone takimi profilami jak: @miejscawewroclawiu_pl oraz @centrum_wroclaw
  • w opisie zdjęcia muszą być zawarte tzw. hasztagi jak: #centrumwroclaw #miejscawewroclawiu #dbajosrodowisko
  • konkurs będzie trwał od 11 do 20.XII a wyniki będą przedstawione na koncie instagrama: @miejscawewroclawiu_pl o godz: 20:00
Nagrody:

  • pierwsze 3 miejsca wybrane przez dział marketingu wygrywają choinkę z dostawą do domu na okres 2tyg (później choinka wraca do szkółki) oraz samochód marki SKODA na weekend w wybranym terminie (limit kilometrów 500 - każdy kolejny km 1zł netto)
  • choinka w doniczce musi być przechowywana wg. instrukcji udzielonej przez dostawcę (wypozyczalniachoinek.com) gdzie po okresie 2tygodni musi ona zostać rozebrana z wszelkich ozdób itp. Jeżeli drzewko będzie źle przechowywane uczestnik musi zwrócić równowartość drzewka w kwocie 200zł netto firmie wypozyczalniachoinek.com


Zapraszamy do udziału w konkursie i wypożyczania choinek.
#dbajosrodowisko
SKODA CENTRUM WROCLAW, al. Brucknera 40-46  

Zobacz także: