close

Rabaty dla grup zawodowych
nawet do 35 000 zł na auta dostępne od ręki

Zapytaj o szczegóły

{{ errors.first_name.message }}
{{ errors.last_name.message }}
{{ errors.phone_number.message }}
{{ errors.email.message }}

Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się - w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej – z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na adres: iod@autogrouppolska.pl Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami - w celu przygotowania konkretnej oferty - Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP). Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://centrumwroclaw.pl/rodo/

Twoja ulubiona oferta ponownie dostępna w autoryzowanym salonie Volkswagen Centrum Wrocław. Rabaty dla grup zawodowych aż do 35 000 zł na wybrane modele dostępne od ręki! Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Promocją objętych jest aż 17 zawodów, w tym seniorzy i emeryci! Nie czekaj, oferta limitowana. Dodatkowo oferujemy promocyjne finansowanie (leasing oraz kredyt), najlepszą ofertę na Pakiety Przeglądów Serwisowych oraz Przedłużoną Ochronę Serwisową Volkswagen Safe+. Przedłużenie ochrony samochodu po upływie dwuletniej gwarancji Volkswagena to 100% ochrony przed nieoczekiwanymi kosztami naprawy nawet do 3 lat po upływie dwuletniej gwarancji podstawowej.

Nowy Volkswagen T-Roc
z rabatem do 19 000 zł

Zapraszamy do naszego salonu przy alei Aleksandra Brücknera 54 we Wrocławiu na jazdy testowe oraz po oferty z rabatami dla grup zawodowych.

Zapytaj naszych doradców o pakiet ubezpieczenia OC/AC dla Twojego samochodu.

Dla jakich grup zawodowych mamy rabaty?