close
Centrum samochodówelektrycznych we Wrocławiu Centrum samochodówelektrycznych we Wrocławiu
Al. Aleksandra
Brücknera
Al. Karkonoska

Zapisz się na jazdę testową

{{ errors.first_name.message }}
{{ errors.last_name.message }}
{{ errors.email.message }}
{{ errors.phone_number.message }}
{{ errors.preferred_date.message }}
{{ errors.preferred_hour.message }}
{{ errors.dealer_id.message }}
{{ errors.model.message }}
{{ errors.message.message }}

Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się - w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej – z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na adres: iod@autogrouppolska.pl

Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami - w celu przygotowania konkretnej oferty - Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP).

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://centrumwroclaw.pl/rodo/

Centrum samochodówelektrycznych we Wrocławiu Centrum samochodówelektrycznych we Wrocławiu
Wybierz markę
e-tron GT

Audi e-tron GT to współczesne ucieleśnienie postępu. Emanuje sportowym charakterem, ekskluzywnością i komfortem. Sportowe fotele plus z przodu mają zintegrowany zagłówek, a po bokach zabezpieczenia gwarantujące doskonałe oparcie podczas pokonywania zakrętów czy dynamicznej jazdy.
e-tron

Niezależnie, czy planujesz weekendowy wypad, czy dłuższy wyjazd na urlop Audi e-tron jest gotowe do pokonywania długich dystansów. Mają na to wpływ między innymi duży wysokonapięciowy akumulator i inteligentny system rekuperacji.
Q4 e-tron

Progresywne wnętrze Audi Q4 e-tron charakteryzują innowacje techniczne, sportowy duch i funkcjonalność. Czysty design Audi Q4 e-tron nadaje mobilności jutra charakterystyczną formę – z przykuwającym uwagę przodem oraz mocno nakreślonym tyłem.

ID.
ID.3

ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. Dla ludzi, którzy szukają zmian. Przyszłość jest tuż za rogiem. Powitaj ją.
ID.
ID.4

Zupełnie nowa koncepcja wnętrza, która daje wolność. Elektryczne osiągi, które zachwycają. Intuicyjna obsługa, dzięki której wszystko staje się łatwe. Nowy ID.4: mocny jak SUV, dbający o środowisko jak ID.
ID.
ID.5

Nowy ID.5 z silnym napędem elektrycznym i opływową sylwetką stanowi nowoczesną symbiozę SUVa oraz coupé, a możliwość aktualizacji „over the air” definiuje na nowo mobilność elektryczną.
ID.
ID.7

Volkswagen ID.7 to najnowszy, elektryczny model marki Volkswagen, wpisujący się w rozwijającą się gamę samochodów elektrycznych firmy. Zaprojektowany z myślą o mobilności, ID.7 oferuje imponujący zasięg, zaawansowane technologie i wszechstronne możliwości użytkowania. Ten flagowy model z rodziny ID reprezentuje zaangażowanie Volkswagena w rozwój ekologicznych rozwiązań transportowych oraz dążenie do zrównoważonej motoryzacji.
ID.
ID.Buzz

Nowy ID. Buzz jest ikoną ery elektromobilności i doskonale czuje się w towarzystwie innych wielkich ikon: bohaterów Gwiezdnych Wojen, których zachwycił od pierwszego spojrzenia. ID. Buzz zachwyca nie tylko swoim niepowtarzalnym urokiem, lecz również najnowocześniejszymi technologiami i zdefiniowanym na nowo poczuciem przestronności. To wszystko czyni go inteligentnym towarzyszem przygód, który znajdzie sympatyków nawet w innych galaktykach.

ENYAQ iV
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Umów się na jazdę próbną
ENYAQ iV
ENYAQ iV

Czas na przełom w e-mobilności. Całkowicie nowa ŠKODA ENYAQ iV jest jak świeża dawka energii w Twoim życiu. Jest inteligentna, innowacyjna i intuicyjna. Jej w pełni elektryczny napęd oferuje szybkie ładowanie oraz duży zasięg, a jednocześnie napęd na tył lub 4x4. Dzięki tym rozwiązaniom ŠKODA ENYAQ iV podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej w segmencie SUV-ów.
Program
"Mój elektryk"
"Mój elektryk” to rządowy program, w ramach którego zarówno osoby fizyczne, jak również firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą, mogą ubiegać się o dodatkowe finansowanie na zakup samochodu elektrycznego. Program został zainicjowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dopłatę można otrzymać nie tylko kupując samochód elektryczny, ale również pojazdy napędzane wodorem. Do programu nie kwalifikują się auta hybrydowe typu plug-in.

Dodatkowymi korzyściami w ramach ubiegania się o dofinansowanie jest posiadanie Karty Dużej Rodziny dla osób fizycznych.
Dowiedz się więcej:
Elektrycznie tematyczni
Posłuchaj podcastu o elektroniczności, jakie mity krążą w społeczeństwie i jak walczyć ze stereotypami dotyczącymi tego zagadnienia. "Elektrycznie tematyczni" to podcast napędzany przez markę Volskwagen.Posłuchaj:
Bez obaw o zasięg
Ciągły rozwój elektrycznej mobilności i innowacyjne technologie szybkiego ładowania są gwarancją spokoju i komfortu podczas podróży. Przekonaj się sam, sprawdź szczegóły dotyczące elektrycznych modeli Audi.Kalkulator zasięgu:
Oszczędzaj ze Skodą!
Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na paliwie, korzystając z pojazdu elektrycznego.
Kalkulator oszczędności:
Miejskie przywileje dla elektryków
Zgodnie z ustawą, właściciele samochodów elektrycznych mogą swobodnie poruszać się po buspasach oraz bezpłatnie parkować w płatnych strefach parkowania w całym kraju.


Omijaj korki korzystając z buspasa

Parkuj bezpłatnie w płatnych strefach parkowania
Mapa buspasów:
Centrum napraw baterii
W Auto Group Polska wierzymy w mobilność opartą na elektryczności i chcemy profesjonalnie wspierać Naszych Klientów w ich podróżach “na prądzie”. Dlatego jako jeden z pierwszych serwisów w Polsce zdobyliśmy certyfikat / autoryzację VGP, aby móc w pełni wspierać elektromobilny wybór Klientów marek grupy VW. Jesteśmy świadomi, że wokół eletromobilności, samej technologii baterii, ich ładowania czy żywotności istnieje mnóstwo opinii, obaw czy kontrowersji. Jako profesjonaliści, mamy niezbędną wiedzę oraz umiejętności, aby wyjaśniać, edukować i dzięki naszej wiedzy wspierać bezpieczne podróże na prądzie.
Poznaj szczegóły :

Czy wiesz, że...

…samochodem elektrycznym możesz poruszać się buspasami, a we Wrocławiu mają one długość aż 13,9 kilometrów?
Ich szczegółowe rozmieszczenie znajdziesz poniżej:

{{ street.name }}

arrow_down

{{ street.distance }} m

arrow_left

{{ street.detailStreet1 }}

arrow_right

{{ street.detailStreet2 }}

Reymonta/Pomorska 1 700 m most Osobowicki ul. Dubois Trzebnicka 706 m Zakładowa Z. Dębickiego Jedności Narodowej 570 m S. Wyszyńskiego Nowowiejska Krzywoustego 978 m most na Widawie wyjazd z CH Korona Mosty Młyńskie 514 m Grodzka pl. Bema Szewska 810 m Kazimierza Wielkiego Grodzka Grabiszyńska 2 200 m pl. Srebrny J. Hallera Podwale 409 m pl. Jana Pawła II pl. Orląt Lwowskich Robotnicza 1 100 m Smolecka pl. Orląt Lwowskich Krakowska 570 m Wilcza K. Skibińskiego Plac Teatralny 116 m Świdnicka Bożego Ciała Podwale 471 m H. Kołłątaja Świdnicka Traugutta 1 500 m Pułaskiego Krakowska Piłsudskiego 207 m T. Zielińskiego pl. Legionów Bardzka 753 m rondo Terenowa Owocowa Buforowa 298 m I. Strawińskiego Konduktorska Sucha 296 m Borowska Joanitów Hubska 679 m Gliniana Dyrekcyjna
Skontaktuj się z naszym doradcą,
chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Zadzwoń