Nowa
ŠKODA
OCTAVIA RS

Zapisz się na jazdę testową lub zapytaj o ofertę

Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się - w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej – z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na adres: iod@autogrouppolska.pl

Zobacz więcej

Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami - w celu przygotowania konkretnej oferty - Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP).

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://centrumwroclaw.pl/rodo/Warto wybrać ŠKODĘ OCTAVIA RS

CIESZ SIĘ KAŻDĄ DROGĄ

CIESZ SIĘ KAŻDĄ DROGĄ

Jeśli szukasz samochodu stworzonego z myślą o rodzinie i kierowcy, który chce czerpać radość i satysfakcję z bezpiecznego pokonywania jednego zakrętu za drugim – to wybierz najnowszy model ŠKODY OCTAVIA RS z silnikiem o mocy 245 KM.

WYBIERZ NAPĘD, KTÓRY DO CIEBIE PASUJE

Do wyboru masz aż trzy typy napędów. Którą ŠKODĘ OCTAVIA RS chcesz mieć? Połączenie wspaniałej dynamiki i czystej elektrycznej jazdy w hybrydzie plug-in RS iV. A może pełna przyjemność z jazdy wersją benzynową. Czy długie trasy z silnikiem wysokoprężnym?

WYBIERZ NAPĘD, KTÓRY DO CIEBIE PASUJE
DO MIASTA BEZ EMISJI

DO MIASTA BEZ EMISJI

Skończ z emisją spalin w miejskiej jeździe. Wybierz hybrydową wersję plug-in RS iV, naładuj akumulator i bezszelestnie zanurz się w miejskie zaułki, dzięki elektrycznemu napędowi o zasięgu do 60 km.

POKAZ MOCY

Przedni sportowy zderzak, pełne reflektory LED Matrix i czarny dyfuzor – dla pierwszego dynamicznego wrażenia. A z tyłu kontrastowe czarne elementy, dynamiczne kierunkowskazy i inne detale, zdradzające sportowe geny ŠKODY OCTAVIA RS.

POKAZ MOCY
SPORTOWE WNĘTRZE

SPORTOWE WNĘTRZE

Sport i komfort. Poznaj atrakcyjne rozwiązania zastosowane w nowej ŠKODZIE OCTAVIA RS. Jedną ze specjalności tego modelu jest całkiem nowa, trójramienna, wielofunkcyjna, sportowa kierownica. Przekonaj się – wsiądź do przestronnego, eleganckiego wnętrza.

Dowiedz się więcej