PROGRAM 4SERVICE

Program 4Service został stworzony z myślą o samochodach starszych niż 4 lata. Dzięki niemu, po upływie tego czasu wciąż możesz serwisować swoją ŠKODĘ lub SEATA w Autoryzowanym Serwisie bez obaw o koszty i wybierać części z atrakcyjnymi rabatami, w zależności od wieku auta!

Wychodzimy bowiem z założenia, że każda ŠKODA i SEAT, niezależnie od wieku i liczby przejechanych kilometrów, zasługują na profesjonalną obsługę serwisową. Korzystaj więc z tych przywilejów!

IM STARSZY MASZ SAMOCHÓD,
TYM WIĘKSZY RABAT.

Skorzystaj z nawet 20% upustu na części i 30% upustu na usługi!

Wiek pojazdu 4-lata 5-6-lat Powyżej 6 lat
Rabat na wybrane
części oryginalne
10% 15% 20%
Rabat na wybrane
usługi
20% 25% 30%

Dodatkowo

Podczas każdej wizyty w serwisie,
w cenie sprawdzimy 5 punktów,
które mają wpływ na bezpieczeństwo
i komfort jazdy:
suspension
pomiar geometrii
car lights
oświetlenie
wiper
wycieraczki
brake
płyn hamulcowy
cooler
płyn chłodniczy
Korzystając z usług autoryzowanego
serwisu ŠKODA zyskujesz:Mark
gwarancję mobilności (holowanie do najbliższego ASO ŠKODA/SEAT)
Mark
gwarancję bezpieczeństwa (samochód na oryginalnych podzespołach i częściach, zachowuje fabryczną specyfikację techniczną np. droga hamowania, układ kierowniczy)
Mark
gwarancję na montowane części i wykonywane usługi
Spora część właścicieli samochodów, doskonale zna sytuacje, kiedy to udając się do mechanika, muszą oczekiwać na serwis swojego auta w mało sprzyjających warunkach. Godziny spędzone w zimnej poczekalni, brak dostępu do kawy, a do tego hałas i brud. Zdecydowanie nie tak to powinno wyglądać.

W naszym salonie ŠKODA Centrum Wrocław do dyspozycji klientów oddajemy aż 3 specjalne strefy poczekalni, gdzie w spokojnych warunkach mogą napić się ciepłego napoju, spokojnie poczekać na zakończenie zleconej usługi, a nawet popracować.

Więcej o poczekalni przeczytasz na naszym blogu.
Dowiedz się więcej

Zapisz się na Wizytę w serwisie

 

Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się - w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej – z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na adres: iod@autogrouppolska.pl

Zobacz więcej

Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami - w celu przygotowania konkretnej oferty - Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP).

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://centrumwroclaw.pl/rodo/

Wyślij