Baner Sportowe geny Škody Baner Sportowe geny Škody

Zarezerwuj swoją jazdę testową
Zapisz się na jazdę próbną

Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się - w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej – z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na adres: iod@autogrouppolska.pl

Zobacz więcejmniej

Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami - w celu przygotowania konkretnej oferty - Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP).

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://centrumwroclaw.pl/rodo/

Wyślij

Limuzyna dla miłośników
sportowych emocji

Warto wybrać Škoda Octavia RS

Uwielbiasz dynamiczne auta, ale jednocześnie potrzebujesz samochodu dla rodziny? Škoda Octavia RS to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Połączenie 245 KM ze zwinnością i stabilnością podwozia, na pewno sprawi, że adrenalina zawrze w Twoich żyłach. Jednocześnie sportowy charakter samochodu nie obniża komfortu, przestrzeni czy praktyczności Octavii RS.

Umów jazdę testową

Nowa Škoda Octavia RS

Dwie magiczne litery "RS" oznaczają najbardziej dynamiczną wersję nowej Škody Octavia, wyposażoną w sportowe fotele i sportową kierownicę, specjalne rozwiązania, zmodyfikowane podwozie i silnik benzynowy o mocy do 195 kW.

Moc
245 KM
Przyspieszenie
6.9 sek.
Prędkość maksymalna
225 km/h
Zdjęcie Skoda RS

Porywające osiągi Škoda Kodiaq RS

Škoda Kodiaq to wrodzone połączenie mocy i prędkości - nowa Škoda Kodiaq RS nie jest wyjątkiem. Jego pewność i osiągi w każdej sytuacji dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa, dostarczając jednocześnie ekscytujących wrażeń z jazdy. Mocny silnik benzynowy o pojemności 2,0 l przenosi moc 180 kW na wszystkie cztery koła.

SUV, który przyspieszy
Twoje tętno

Wyrafinowana bestia Škoda Kodiaq RS

Od razu widać, że nowa Škoda Kodiaq RS jest pełen mocy. Do wyjątkowych detali należą sportowe zderzaki, czarne detale o wysokim połysku i 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Sagitarius.

Umów jazdę testową
Moc
245 KM
Przyspieszenie
6.5 sek.
Prędkość maksymalna
234 km/h