Baner wakacje w skodzie Baner wakacje w skodzie

Do wiosny, gotowi, start!
Zapisz się na serwis i przygotuj swój samochód na nowy sezon

Zapisz się na wizytę w serwisie

{{ errors.first_name.message }}
{{ errors.last_name.message }}
{{ errors.email.message }}
{{ errors.phone_number.message }}
{{ errors.date.message }}
{{ errors.hour.message }}

Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się - w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej – z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na adres: iod@autogrouppolska.pl

Zobacz więcej

Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami - w celu przygotowania konkretnej oferty - Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP).

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://centrumwroclaw.pl/rodo/

Wiosna to dobry czas na przegląd Twojego samochodu po sezonie zimowym i na przygotowanie się do wakacji. W okresie wiosennym warto zadbać o klimatyzację. Wymiana filtra wraz z czyszczeniem klimatyzacji sprawi, że układ w okresie letnim będzie działał prawidłowo i świeżo.

Wymień koła/opony i przygotuj swój samochód na sezon wiosenny!

Wymiana opon

od 220 zł brutto

Wymiana kół

od 170 zł brutto

Zapisz się na serwis

Jeżeli jeździsz Volkswagenem 5-letnim lub starszym, mamy dla Ciebie specjalną ofertę!

Wymiana oleju po godzinie 16:00

od 459 zł

Co więcej, podczas tej wizyty, możesz zyskać dodatkowy rabat w wysokości 30% na pozostałe zlecone usługi w naszym serwisie.

Zapisz się na serwis