Volkswagen Centrum Wrocław
Volkswagen Centrum Wrocław Emobility

Nowy Caddy
gotowy na wszystko,
co nadejdzie

Nowy Caddy.
100% nowy i 100% Caddy.

Poznaj Nowego Caddy lub Nowego Caddy Cargo: imponują nowoczesnym wyglądem i cyfrowymi rozwiązaniami dostosowanymi do potrzeb Twojej firmy oraz Twojej rodziny. Świetnie się prezentuje i jest praktyczny, a dzięki niezawodnym systemom asystującym podczas jazdy prowadzi się wygodnie, a Ty chcesz by każda podróż trwała dłużej. To jednak nie wszystko: jest pojemny i funkcjonalny. Duże piątkowe zakupy, weekend z rodziną, a może transport paczek lub sprzętu? Nowy Caddy sprawdzi się w wielu codziennych wyzwaniach.

 • Nowoczesne środowisko cyfrowe - cyfrowy kokpit i bezkluczykowe otwieranie drzwi

  Na cyfrowe środowisko składają się najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit (Digital Cocpit) oraz pionierski system Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online, także system bezkluczykowego otwierania drzwi. Dzięki temu Nowy Caddy jest gotowy na każde wyzwanie.

  Cicha i bezemisyjna
 • Asystenci jazdy & 4MOTION

  Z Nowym Caddy możesz mieć pewność, że każda podróż zacznie się i skończy bez stresu. Napęd na wszystkie koła 4MOTION automatycznie dostosowuje przenoszenie mocy na oś do aktualnej sytuacji na drodze. Z kolei zespół sześciu różnych asystentów jazdy* pomaga kierowcy w wielu sytuacjach: w parkowaniu tyłem czy manewrowaniu na miejscach równoległych. Prowadząc Nowego Caddy możesz monitorować także odległość samochodu od innych pojazdów na drodze - szczególnie tych znajdujących się w martwym polu.

  *sprawdź dostępne opcje w konfiguratorze

  Cicha i bezemisyjna
 • Reflektory LED

  Opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł, a także oświetlenie wewnętrzne LED sprawiają, że prowadzenie auta jest o wiele bardziej wygodne, a ty możesz o wiele lepiej reagować na sytuację na drodze.

  napęd elektryczny
 • Fotel ErgoComfort

  Nowe fotele Ergo Comfort oraz podłokietniki dla kierowcy i pasażera z przodu sprawiają, że nawet najdłuższe podróże są odprężające. Składane przednie siedzenie pasażera posiada również nowy panel tylny, który służy jako praktyczna powierzchnia do pisania i jest łatwo dostępny z siedzenia kierowcy.

  wszystko dla
 • Panoramiczny dach

  Teraz możesz wpuścić więcej światła dziennego do swojego Nowego Caddy i cieszyć się pięknymi widokami dzięki - dostępnemu opcjonalnie - panoramicznemu dachowi.

  Więcej światła w samochodzie to większy komfort podróży: szczególnie dla małych pasażerów, którzy chcą w trakcie jazdy czytać lub grać

  jazda testowa
 • Większa przestrzeń ładunkowa i wyjątkowo szerokie drzwi

  Nowy Caddy Cargo pomieści dwie europalety, a poszerzone, przesuwne drzwi Maxi pozwalają na wygodniejszą pracę. W przestrzeni ładunkowej zamontowano oświetlenie LED, dzięki czemu możesz załadować swojego Nowego Caddy o każdej porze dnia.

  jazda testowa
1
2
3
4
5
6

Centrum Wrocław

Al. Aleksandra Brucknera 54

51-411 Wrocław

tel.: +48 71 773 93 00

e-mail: bok.vw@centrumwroclaw.pl

Umów się na jazdę próbną
Nowym Volkswagenem Caddy!

Pozostawienie przez Pana/Panią danych i wysłanie formularza oznacza zgodę dla Auto Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu na skontaktowanie się - w celu przedstawienia informacji na temat zakupu samochodu, usług serwisowych, możliwych sposobów finansowania, ubezpieczenia lub zaproponowania i umówienia jazdy testowej – z użyciem numeru telefonu lub adresu e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do kontaktu w celu obsługi zapytania i przygotowania oferty. W każdej chwili możesz cofnąć udzieloną zgodę wysyłając e-mail na adres: iod@autogrouppolska.pl

Zobacz więcej

Po zweryfikowaniu Pana/Pani danych i potwierdzeniu zainteresowania powyższymi informacjami - w celu przygotowania konkretnej oferty - Pana/Pani dane przekażemy do Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (61-037), ul. Krańcowa 44 wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda, pod numerem KRS 0000327143, NIP 782-24-63-563, REGON 301062169 (VGP).

Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz pod linkiem: https://centrumwroclaw.pl/rodo/